Valorant Yeni Ajan Neon

Valorant Yeni Ajan Neon
Valorant'ın çıkacak olan yeni ajanı Neon hakkında tüm detaylar ve çıkış tarihi makalemizde.

Valorant'ın en son ajanı hakkında son günlerde oldukça fazla bilgiler ve sızıntılar gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. Ajan hakkında oyuncuları heyecanlandıralacak bir kaç özellik oyun hakkında veri sunan birkaç Twitter kullanıcısı tarafından kullanıcılara sunuldu. 

Yeni ajan Neon, Valorant'ın 4. Bölüm 1. Kısım güncellemesinde son kullanıcı ile buluşacak. Oldukça heyecanlı bir oyuncu kitlesi yeni ajanın oyuna nasıl bir katkı sunacağını şimdiden konuşmaya başladı. Valorant'ın 4. Bölüm 1. Kısım güncellemesi 3. Bölüm 3. Kısımın 11 Ocak 2022 tarihinde bitiminden sonra 12 Ocak 2022 tarihinde oyunculara sunulacak. Riot Games Valorant 4. Bölüm 1. Kısım verilerini saklayamadı ve veri madencileri yani Valorant hakkında bilgi veren Twitter kullanıcıları yeni ajanın kod adına ulaşmıştı. Ajanın kod adı ise "Sprinter" olarak yayınlanmıştı. Fakat Valorant yetkilileri bir açıklama yaparak yeni gelecek olan ajanın ismini duyurdu. Valorant'ın yaptığı açıklamaya göre yeni gelecek ajanın adı "Neon" oldu.

Valorant Yeni Ajan Neon Hakkında Tüm Detaylar

Valorant'a 4. Bölüm 1. Kısım'ın çıkış yapmasından itibaren eklenecek olan yeni ajan Neon Filipinli bir kadın olarak oyuna eklenecek. Yeni ajan Neon oldukça süratli bir ajan olup Düellocu ajanlar sınıfında yer alacak. Yeni ajanın yetenekleri ise daha çok elektrik ile alakalı yeteneklerdir.

Yeni Ajan Neon Yetenekleri

Yüksek Devir (E): 

Ajan Neonun hızını artırmak için ANINDA hızını yönlendirin. Yetenek sarj edildiğinde ve ALT-ATEŞ tuşu ile elektrikli bir kaymayı etkinleştirir. Her iki skorda bir yetenek sıfırlanır.

Elektro Ok (Q):

Enerji okunu Anında fırlat. Ok yer bir yüzeye çarptığında zemin sarsılacak seviyede elektirik patlaması yaşanacak. Elektriklenme ile düşmanlar sersemliyecek.

Hız Şeridi (C):

Kısa bir mesafe de bir yüzeye çarpana kadar iki enerji hattını ileriye doğru ateşledikten sonra Hatlar, görüşü engelleyen ve içlerinden geçen düşmanlara zarar verecek şekilde statik elektirik duvarları oluşturur. 

Enerji Patlaması (Aşırı Hız) (X)

Neon, kısa bir süre içinde tam gücünü ve hızını sarj ederse ateşle. Gücü yüksek olan Neon hareket doğruluğu ile ölümcül bir yıldırım gibi elinden çıkan ışın ile öldürür. Her öldürme de yani skorda süre sıfırlanır.

Valorant VP ihtiyacını karşılamak ve avantajlardan yararlanmak için Valorant VP Satın Al tıklayınız!