KUMPARA

Hakkımızda

Joy Alışveriş - Ayrıcalıkların Dünyası...
2012 Yılından bu güne kaliteli hizmet politikamız nedeniyle yüzbinlerce mutlu müşteri sloganıyla çıktığımız bu yolda epin , joypara , league of legend ürünleri ve daha sayamadığımız bir çok hizmetin yanı sıra daima uygun fiyat garantisiyle'de siz değerli kullanıcılarımızın online oyunlarda hoşça vakit geçirebilmesi için çaba gösterdik.
6 Universite öğrencisi olarak ortak aldığımız bir karar ile girişim yaptığımız bu sektörde uzun yıllar hizmet verdikten sonra JOY ALIŞVERİŞ adında aynı çatı altında toplandık.

Misyonumuz , yurt dışı bağlantılı çalışma ortaklarımız ile fiyatları piyasanında altına çekmek için bütün imkanlarımızı seferber ettik.

League of legend (lol) Yaptığımız görüşmelerde elde ettiğimiz materyalleri bir araya getirerek daima kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunduk.
Silkroad Online Silk Satışı veya Joymax oyun severler için Silkroad Online Gold satışı yaparak oyun içerisindeki karakterlerinizi uygun fiyatlarla giydirebilmeniz ve bütün dünya'ya JoyAlışveriş desteğiyle uygun fiyatlarla cezbedici ve görenleri kendine hayran bırakacak karaterlerle buluşturduk.

Kaliteli serverlarımızda ürün teslimatlarınızı en kısa süre içerisinde teslim ederek güveninizi kazanmak için haftanın yedi günü yirmidört saat kesintisiz hizmet verdik. Müşteri politikalarımızı dahada iyileştirmek açısından serverlar'ımızın bulunduğu sunucuları daima en kaliteli seviyede tutmaya özen gösterdik.
İleriye dönük projelerimiz içerisinde kalite'nin yanı sıra güven'den yana da ödün vermedik.
Sizde kaliteli hizmet anlayışını uygun fiyatlarla satın alabilmek için sitemize üye olabilir ayrıcalıklar dünyasındaki yerinizi alabirsiniz...