Hakkımızda

Hakkımızda

Joy Alışveriş Türkiye'nin Online Oyun Marketi

Joy Alışveriş, 2014 yılında kurulurken  League of Lengeds,  Legend Online,  Joygame,  Knight Online, Zula gibi büyük oyunların dijital (E-Pin) ürünlerini  ve Steam, Origin gibi firmalarının sunduğu oyunların CD-Key'lerini en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli satışını yapmak misyonuyla yola çıkmış online oyun marketidir. Aynı zamanda bazı oyunların oyun içinde kullanabileceğiniz paralarını yani Gold,Yang ve GB gibi ürünlerin satışınıda en ucuz fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz gereğince sizlere 7/24 hızlı ve güvenli alışveriş ayrıcalığını sunarken en ucuz fiyatla alışveriş yapabilmeniz için sürekli düzenlenen kampanyalar ile fark yaratmaya çalışıyoruz.  Kurulduğumuz günden bu yana hiç şikayet almayarak bu yolda emin adımlar ile ilerlediğimizi düşünüyor ve bundan sonra da şikayet almamayı başarmak için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.

Vizyonumuz ise Türkiye'nin en güvenli ve uygun fiyatlı E-pin ve oyunlarını satan online alışveriş marketi olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda daha iyi hizmet vermek ve başarıya ulaşmaktır. Bu vizyon doğrultusunda sizlere kaliteli hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz. Bu konuda kendimize güveniyoruz ve inanıyoruz. Gün geçtikçe sizlerin desteği ile gelişiyoruz ve bunun için sizlere teşekkürlerimizi sunmak adına her zaman uygun fiyat ve güvenli alışveriş imkanı sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Joy Alışveriş ailesi olarak bize güvenerek alışveriş için bizi seçtiğiniz için daima teşekkür ederiz.