• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

  Oyun Hakkında

  Valorant VP Fiyatları ve Valorant VP Satın Al

  Valorant, Riot Games firması tarafından Ekim 2019 tarihinde Project A kod adı ile tanıtıldı. Valorant Free-To-Play 5v5 taktiksel birinci şahıs nişancı yani FPS tarzında bir oyun olarak tanıtıldı. 7 Nisan 2020 Tarihinde ise sınırlı bir erişime geçip kapalı beta olarak kullanıcılara sunuldu. 2 Haziran 2020’de resmi olarak Riot Games tarafından oyunculara sunulmuş oldu.

  Valorant Nasıl Oynanır ve Özellikleri Nelerdir ?

  Valorant, 2 takımdan oluşur. Bu takımlar savunma ve saldırı takımıdır. Oyunda iki takımda 5’er kişiden oluşmaktadır. Savunma yapan takımın amacı harita da bulunan A ve B bölgelerini savunup o bölgelerde Spike Bombasını kurulmasını engellemek ve oyunu yenmektir. Saldırı takımı ise harita üzerinden bulunan A ve B bölgelerine Spike Bombasını kurup veya Savunma takımının bütün mensuplarını öldürüp oyunu kazanmaya çalışır.  Valorant oyununda hafif makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği silahları bulunuyor. Valorant’ta 5 adet harita bulunur. Bu haritalar ise Icebox, Bind, Haven, Split, Ascent olarak sıralanabilir.

  Valorant’ta 14 Ajan türü bulunmaktadır. Bu ajanlar Jett, Raze, Breach, Omen, Brimstone, Phoenix, Sage, Sova, Viper, Cypher, Reyna, Killjoy, Skye, Yoru ajanlarıdır. Bu karakterlerin C Yeteneği, F Yeteneği, X yeteneği ve Q yeteneği bulunur ve bu yetenekler ajanların özelliklerine göre değişmektedir. Bu çeşitli yeteneklerde Valorant’a çok iyi bir oynanış katmaktadır. Ayrıca Valorant’ta 4 farklı mod bulunmaktadır. Bu modları Derecesiz, Spike’a hücum, Ölüm Maçı ve Rekabete Dayalı olarak sıralayabiliriz.

  Valorant VP Nedir ve Ne İşe Yarar ?

  Valorant’ta Valorant Point (VP) oyun içerisinde oyun tarafından çıkartılmış olan özel Mağaza ürünlerini almak kullanılan oyun parası olacak geçmektedir. Valorant VP yalnızca Türkiye sunucusunda kullanılmaktadır. Valorant Point (VP) ürününü joyalisveris.com sitesi üzerinden Riot Games yetkili satıcısı olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

  Valorant Point (VP) Miktarları ve Fiyatı ?

  Joyalisveris.com adresinde 300 Valorant Point (VP), 600 Valorant Point (VP), 1250 Valorant Point (VP), 2500 Valorant Point (VP), 4400 Valorant Pont (VP) ve 8400 Valorant Point (VP) olmak üzere 6 adet ürün bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden satılan Valorant Point ürünlerini en uygun fiyata joyalisveris.com'dan alabilirsiniz.Joyalisveris.com, Riot Games ile doğrudan anlaşmalı yetkili bir satıcıdır.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  Valorant