Valorant Şampiyonlar (Champions) Skin Paketi

Valorant Şampiyonlar (Champions) Skin Paketi
Valorant Champions Skin paketi fiyatı ve daha fazlası sizlerle.

Valorant Şampiyonlarının peşinde olan oyuncular, Riot Games’in paylaşmış olduğu ilk Şampiyonluk hakkında heyecan verici bir müzik yayınladı. Bu müzik sayesinde Valorant oyuncuları bir hayli beğeni ve heyecan yaşattı.

Valorant Şampiyonlar 2021 skin paketi olarak rapor edilen paket Ryan Central tarafından onaylandı. Özel VFX, ilginç tasarım ve kimin en iyi olduğunu kanıtlayacak bir vitrin ile bu görünümler, şampiyonların hayranları arasında büyük bir beğeni ve kimsenin kaçırmayacağını göstermektedir.

Paket, Vandal tüfeği için yalnızca bir silah görünümü ve bir yakın dövüş görünümü olarak karambit içerecek. En son Magepunk 2.0 paketinde hem Phantom hem de Vandal olmadığı için bir Vandal görünümünün eklenmesini oyuncular olumlu karşıladı.

Champions 2021 Paketi 24 Kasım ile 12 Aralık 2021 tarihleri arasında mevcut olarak ve oyuncular bu paketi daha sonra ne oyun mağazasından ne de Gece Pazarından alamayacak. Paket içeriği ise aşağıdaki gibidir.

- Vandal

- Karambit

- Phoenix Kartı

- Sage Kartı

- Brimstone Kartı

- Champions Title

HITScan Ryan Central tarafından belirtildiği gibi, Valorant Champions 2021 paketi 6264 Valorant VP olacak. Basitçe bir tüfek kaplaması ve bir yakın dövüş silahı içerdiğinde bu fiyat biraz yüksek gibi gözükebilir. Fakat Champions 2021 paketinin elde edilen net gelirin %50’sinin katılan takımlara gideceği gerçeği de bulunmaktadır. Bu, hayranlara paketi satın alırken takımlarını desteklemenin bir yolunu sunmaktadır. Aynı zamanda bir daha mağazaya bu ürünlerin gelmemesi de oyuncuları cezbedecek bir detay olacaktır.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!