Valorant Özel Eğitim Haritaları Eklendi

Valorant Özel Eğitim Haritaları Eklendi
Valorant özel eğitim haritaları artık Aim Lab’de mevcut. Detaylar makalemizde.

Aim Lab, 29 Nisan yani bugün Valorant’a özel eğitim haritalarını ekleyecek. Geliştirici ekip 26 Nisan 2021 yılında yaklaşan güncellemeyle alakalı bir yazı paylaşmıştı.

Aim Lab geliştirici ekibi, güncellemenin ayrıntılarını içeren bir teaser yükledi. Bu teaser şu şekildedir:

Aim Lab, FPS oyuncuları için çok önemlidir. Refleks ve becerilerini geliştirmek için çok önemli bir platformdur.

Valorant şu anda en popüler FPS oyunlarından bir tanesidir. Oyun, piyasaya sürülmesinden sonraki bir yıl içerisinde birçok gelişme sağladı ve birçok oyuncuyu kendine dahil etmeyi başardı. Buda oyuna büyük bir gelecek sağladı.

Birçok CS:GO profesyonel oyuncuları, Valorant’ın geliştiricileri olan Riot Games’e birden fazla turnuva organize etme konusunda ilham veren fırsatları keşfetmek için Valorant’a geçiş yaptı. Bu geçişler oyunu E-Spor dünyasında büyük bir başarı elde ettirdi ve oyuncular oyunda antrenman yapması için birçok haritalar oyuna eklendi. Aim Lab haritaları da bu konuda büyük bir başarı sağladı.

Aim Lab popüler hedef eğitim platformu olarak geçmişte Valorant için tatbikatlar ve eğitimler oluşturmak için Riot Games firması ile ortaklık kurmuştur. Aim Lab, NA Valorant Challengers North America için oyun için performansa dayalı öğeler kazanma şansı bile sunmakta.

Tüm bu yeni harita ve eklentiler 29 Nisan 2021 yani bugün sunuculara eklenmiş oldu. Oyuncular, eğitim kurslarının bir parçası olarak Ascent Headshot, Ascent Microflex, Ascent Wall Peek, Ascent Tracking, Haven Trigger Discipline ve Haven Entry’ye sahip olabilecek. Birçok üst düzey oyuncu da bu eğitim kurslarını çoktan test edip güzel notlar verdi.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın.!