Riot Games Mobile Çıktı

Riot Games Mobile Çıktı
Riot Games mobile çıktı: Valorant, League of Legends gibi birçok oyun Riot Games Mobile’de tamamlayıcı olarak kullanıcılara sunuldu.

Riot Games, yeni tamamlayıcı uygulaması olan Riot Mobile’ı çıkardı. Valorant, League of Legends ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm oyunları için League+’ın yerini aldı.

Farklı Riot Games oyunlarının oyuncuları istatistiklerine, güncellemelerine ve oyun haberlerine erişebilecek. Ayrıca mobil uygulama üzerinden arkadaşlarıyla doğrudan iletişim kurabilecek.

Riot Mobile’de Bulunana Oyunlar:

-Valorant

-League of Legends

-Legends of Runeterra

-League of Legends: Wild Rift

-Teamfight Tactics

Riot Games tarafından bilgilendirme üzerine, uygulama tüm Android ve İOS cihazlar için 4 Ekim 2021’de çıkış yaptı. Kullanıcılar, yeni tamamlayıcı uygulamayı mobil cihazlarına Google Play Store ve App Store’dan yükleyebilir.

Riot Mobile’ın Valorant ve Daha Fazla Oyun İçin Yeni Özellikleri

Riot Mobile, oyunculara Valorant, League of Legends ve daha fazlası gibi farklı Riot oyunları için yeni bir deneyim sunacak. Oyunlarla ilgili yeni özellikler ve güncellemelerin yanı sıra E-Spor’a da odaklanacak. Riot Games ürün müdür Lex White daha önce şu açıklamalarda bulundu.

Tasarım ekibimiz, mobil deneyiminizi geliştirmek ve 2022'de e-spor, içeriğe daha fazla erişim ve kişiselleştirmeye odaklanan gerçekten harika özellikler için sağlam bir temel oluşturmak için çok çalıştı.

Riot Mobile v1.0’da kullanıcılar şunları deneyimleyecek:

-Oyuncu Profilleri

-Oyunlar Arası ve Bölgeler Arası Sohbet

-Arkadaş aramak ve sohbet başlatmak için hızlı yollar

Aynı zamanda, kullanıcıların yalnızca belirli bir oyunu oynaması durumunda, diğer oyunlarıyla ilgili içeriği kesmek için filtreleme yapabilecek. Aksi takdirde oyuncular tek bir mobil uygulamada birden fazla oyunun güncellemelerini ve özelliklerini deneyimlemeye devam edebilirler.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!

League of Legends RP Satın Almak İçin Tıklayın!