Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek
İndirim: %5.00
Stok:Mevcut
Bonus: 0.00
32.50 TRY 30.87 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
İndirim: %5.00
Stok:Mevcut
Bonus: 25.00
130.00 TRY 123.50 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
İndirim: %6.00
Stok:Mevcut
Bonus: 50.00
250.00 TRY 235.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
İndirim: %6.00
Stok:Mevcut
Bonus: 100.00
450.00 TRY 423.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
İndirim: %7.00
Stok:Mevcut
Bonus: 200.00
700.00 TRY 651.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
İndirim: %7.00
Stok:Mevcut
Bonus: 400.00
1400.00 TRY 1302.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:

League of Legends RP - League of Legends

 

League of Legends Nedir?

 

League of Legends, Riot Games adlı şirket tarafından geliştirilen video oyunudur. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürülmüştür ve oyun Warcraft III haritası olan Defens of Ancients’ten örnek alınarak tasarlanmıştır. League of Legends oyununun baş tasarımcısı, DotA haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends, DotA örnek alınarak geliştirilmiştir fakat DotA’ya göre farklı sistemleri bulunmaktadır. Dota içerisinde olmayan Kabiliyetler ve Rünler sistemi, League of Legends’e ayrı bir hava katmaktadır.

 

League of Legends Amacı ve Oynanışı Nasıl?

 

Oyun içerisinde alınan eşyalar karakterlere ayrı güçler katmaktadır. Bu alınan eşyalar çoğu zaman direkt olarak katkı sağlamasa dahi, bazı eşyaların yetenekleri karakterlere doğrudan katkı sağlamaktadır. MOBA türü strateji oyunu olan LoL, takım çalışmasını ön planda tutar. Oyunda üç farklı oyun stili ve 4 adet harita bulunmaktadır. Oyun sürekli gelişme süresinde olduğu için bu sayı her an değişebilir. Oyun içerisinde birbirinden farklı karakter tipleri bulunmaktadır. Bunlar Yetenek Gücü Karakterleri, Saldırı Gücü Karakterleri ve Tanklardır. Yetenek Gücü Karakterleri, yetenek güçlerine bağlı saldırılar gerçekleştirirler. Bu karakterler genellikle üst ve orta koridorda oynarlar. Yetenek güçleri ne kadar fazlasıyla, o kadar fazla hasar verirler. Saldırı Gücü Karakterleri, saldırı güçlerine bağlı olarak saldırı gerçekleştirirler. Bazı zamanlar orta koridorda oynasalar da daha çok üst ve alt koridorda oynarlar. Saldırı güçleri ne kadar fazlaysa, verdikleri hasarda o kadar fazladır. Ancak canları az olduğundan dolayı çok fazla hasar alabilmektedirler. Bu da oyunun dengelenmesini sağlamaktadır. Tank karakterleri oyun içerisinde ki en çok cana sahip olan karakterlerdir. Yetenek ve Saldırı güçleri tarafından alınan hasarları maximum düzeyde absorbe ederler. Dolayısıyla canları daha yavaş azalır ve daha çok hayatta kalırlar.

 

League of Legends LoL RP nedir, RP ile Ne Satın Alınır?

 

League of Legends oyununda oyun içi market sistemi mevcuttur. Market sisteminde LoL RP kullanılmaktadır. LoL RP ile oyun içinde kazançlarınızı arttırabilir ayrıca birçok ek özelleştirme seçeneklerini de açabilirsiniz. Bunun dışında deneyim çeşitliği de yapabilirsiniz.

 

League of Legends içerisinde her karakterin (şampiyonların) kendine ait farklı kostümü bulunmaktadır. Bu kostümleri alabilmek için belirli miktarda LoL RP’ye ihtiyacınız bulunur. Bazı zamanlar haftalık rotasyonlarda karakter paketleri belirlenir. Bu paketleri de aynı şekilde Riot Points ile alarak şampiyon karakteri sayısını arttırabilirsiniz. League of Legends LoL RP satın almak için en ucuz rp fiyatı joyalisveris.com adresidir.

 

League Of Legends LoL RP Fiyatları ?

 

League of Legends oyununda 6 farklı LoL RP ürünü bulunmaktadır. Bunlar 200 LoL RP, 850 LoL RP, 1675 LoL RP, 3125 LoL RP, 5000 LoL RP, 10275 LoL RP şeklindedir. League of Legends LoL RP ürünleri sitemiz üzerinden en ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Joyalisveris.com, Riot Games ile anlaşmalı yetkili LoL RP satışını en uygun ve en ucuz fiyata siz değerli oyunculara sunmaktadır.

 

League of Legends RP Nerede Geçerlidir?

 

Joyalisveris.com adresinden alacağınız LoL RP Türkiye ürünleri yalnızca Riot Games Türkiye sunucusunda geçerli olup en uygun ve ucuz fiyata lol rp satın alabilirsiniz.

 

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.