Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş
{{ $item.name }}

Pubg Mobile'a Yeni Karakter Geliyor

Pubg Mobile'a Yeni Karakter Geliyor
Yeni çıkacak olan 0.17.0 Güncellemesi hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sefer de yeni bir karakter sızdırıldı.

Pubg Mobile 0.17.0 güncellemesi hakkında birçok detay sızdırılmıştı. 12 Şubat günü yayınlanması beklenen bu güncelleme hakkında yeni harita, yeni silahlar ve oyun modları hakkında detaylar verilmişti. Bu sızıntılar oyunun içerik üreticisi Mr. Ghost Gaming tarafından sızdırılmıştı.

Yeni sızdırılan detaya göre oyuna Carlo adında bir yeni karakter eklenecek. Bu sızıntıyı da yine aynı kişi yaptı. Carlo karakteri özellikleri bakımından Sara karakteriyle benzerlikler göstereceğin düşünülmekte. Yeni karakter hakkında detayları videodan izleyebilirsiniz.

0.17.0 güncellemesi ile oyuna yeni bir hava aracı olan DBS oyuna eklenecek. Bunun dışında çift namlulu ve pompalı av tüfeği oyuna eklenecek. Bu güncelleme ile gelecek yeni bir özellikler ise ölüm kamerası, renk körü modu da gelecek gibi. Ayrıca oyuna Aşırı Soğuk  Modu denilen bir mod da gelecek.

Şuan da bu sızıntıların 0.17.0 güncellemesi ile geleceği düşünülüyor. Fakat bu güncelleme ile ortaya çıkan sızıntıların gelip gelmeyeceği tam olarak belli değil. Bu yüzden güncelleme geldiği zaman bu yeniliklerin hangilerinin geldiğini görmüş olacağız.

Sizde sitemiz üzerinden Hemen Pubg Mobile UC Satın Alabilirsiniz.