• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?
  • E-Pin Yükleme Linki

  Oyun Hakkında

  PUBG Mobile

                  Birdenbire gündeme bomba gibi oturmuş ve çoğumuzun hayatında yeri olan olmasa da kesinlikle duyduğumuz oyunlardan biri PUBG Mobile’dir. Battle Royale(Hayatta Kalma)  türünde olan PUBG Mobile oyunu rekabeti ve eğlencesi ile çoğu oyunu geri plana atmıştır. Öncelikle PC sürümü ile rekorlar kırmıştır.  Ardından çıkardığı mobile sürüm ile dünyanın en çok oynanan ve kazanan oyunu olmayı başarmıştır. Türünün en iyisi gözü ile baktığımız PUBG Mobile’de rekabeti sonuna kadar hissedeceksiniz.

                  PUBG Mobile’de birden fazla mod var ve hepsi birbirinden eğlenceli ancak en gözde modu daha rekabetçi olan rütbeli modudur. Bu modda kendinizi ispatlayarak lig atlayabilir rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Diğer modlar da ise eğlenmek için oynayabilirsiniz. PUBG Mobile’i tek başınıza, bir arkadaşınızla ve takım olarak oynayabiliyorsunuz. Bu durum PUBG Mobile’de diğer oyunlara göre daha sosyal olmanızı ve arkadaş bulmanızı sağlıyor. Pubg Mobile UC satın alıp arkadaşlarınıza hediye göndererek onların popülerlik puanını arttırıp onlara destek olabiliyorken arkadaşlığınızı bir ileri seviyeye taşıyabiliyorsunuz.

  Royale Pass Nedir ?

                  PUBG Mobile’de Royale Pass adında 8 haftadan oluşan görevler vardır. Bu görevler 100’e kadardır ve size çeşitli elbiseler ve silahlar gibi hediyeler verir. Bu görevlerin hem ücretli hem de ücretsiz ödülleri vardır. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi ücretli sürümünde daha çok hediye vermektedir. Ücretli Sürümler Royale Pass (600 UC) ve Elite Pass Plus olarak (1800 UC) ayrılmaktadır. Alabilmek için PUBG Mobile oyununun para birimi olan Unknown Cash yani UC satın almak zorundasınız. PUBG Mobile UC ile sadece Royale Pass değil ayrıca oyun içinde olan kasaları satın alıp silah ve giysiler çıkarabiliyorsunuz. Siz şimdi diyeceksiniz ki PUBG Mobile’de giysi ve silahlar şekilli olsa ne olacak. Bu kişiden kişiye değişse de rakibe PUBG Mobile oyununu ciddiye aldığınızı gösteriyor ve rakip oyuna para yatırıp UC satın aldığınızı görünce ister istemez çatışmada geri plana çekiliyor ve bu ona korku yaratıyor. Bu durum tecrübe ile sabittir ve birçok oyunda oyuna para yatıran insanların oyunu daha ciddiye aldığı gözlemlenmiştir.

  PUBG Mobile UC Fiyatları

                   PUBG Mobile'de 6 farklı UC çeşidi bulunmaktadır. Şuanda sitemizde 6 Adet UC stoklarımızda her dim bulunmaktadır. PUBG Mobile UC ürünleri ise şu şekildedir. 60 PUBG Mobile UC, 325 PUBG Mobile UC, 660 PUBG Mobile UC, 1800 PUBG Mobile UC, 3850 PUBG Mobile UC, 8100 PUBG Mobile UC. Sitemiz üzerinden PUBG Mobile UC yetkili satıcısı olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

  PUBG Mobile E-Spor

                  Pubg Mobile günümüzde E-Spor dalında da büyük gelişmeler göstermiştir. Düzenlenen turnuvalar artmıştır ve bu turnuvalarda verilen ödüller gün geçtikçe artıyor. Sizde takımınızı kurup turnuvalara katılarak UC kazanabilirsiniz. PUBG Mobile’de artık birçok ülke de E-Spor turnuvaları düzenleniyor ve PUBG Mobile’i birçok alanda tanıtıyor. Küçük çaplı ve büyük çaplı PUBG Mobile E-Spor turnuvaları insanlara oyunu oynamayı tercih ettiriyor ve PUBG Mobile’e ciddi bir getiri sağlıyor.

                  PUBG Mobile’e başlayarak hiç bitmeyecek bir yolculuğa adım atıp sonsuz eğlenceye girmiş olacaksınız. PUBG Mobile oyununa para yatırıp PUBG Mobile UC satın aldığınız zaman bu paranın boşa gitmediğini anlayacaksınız.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm adresine girin PUBG Mobile UC PUBG Mobile UC PUBG Mobile UC

  E-Pin Yükleme Linki

  https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm

  • Giriş/Kayıt butonuna tıklayın.
  • Diğer giriş yöntemleri : Facebook butonuna tıklayın.
  • Facebook ile giriş yapmadıysanı kayıt olup giriş yapın.
  • Oyuncu ID bölümüne ID numaranızı girin "TAMAM" butonuna tıklayın.
  • EPIN bölümüne joyalisveris.com üzerinden aldığınız kodu girin "OK" butonuna tıklayın.
  • Gelen ekranda bilgilerinizi kontrol edip "GÖNDER" butonuna tıklayın.
  • İyi oyunlar dileriz.
  • Resimli anlatım: https://www.joyalisveris.com/pubg-mobile-uc#help-1