PUBG Mobile Royale Pass M11 Gizli Avcılar

PUBG Mobile Royale Pass M11 Gizli Avcılar
PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi ile çıkacak olan Yeni RP sezonu Hakkında tüm detaylar makalemizde.

PUBG Mobile, oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşamasını sağlamak için birkaç oyun içi öğeleri güncelledi. Bununla birlikte, artık Royale Pass, oyuncular arasında uzun süredir her zaman büyük bir heyecan kaynağını yaşatmıştır.

PUBG Mobile oyununun geliştirici ekibi, birkaç yeni özellik ve öğe içeren PUBG Mobile 2.0 güncellemesini yavaş yavaş sunuyor. Tüm öğeler dışında Royale Pass M11’de oyuncular arasında büyük bir yankı uyandırdı. Oyuncular şu an heyecan içinde yeni Royale Pass’ın çıkmasını beklemektedir.

PUBG Mobile Cycle 2 Sezon 6 Royale Pass M11 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile’de şu an devam eden Royale Pass M10: Mikro Savaş 18 Mayıs 2022 tarihinde sona erecek. Bundan dolayı da Royale Pass M11 Android ve iOS cihazlara 19 Mayıs 2022 tarihinde oyunculara sunulacak.

PUBG Mobile M11 “Gizli Avcılar” temasına dayalı olacak. İçeriğinde yine Elite Royale Pass (360 UC) Elite Pass Plus (960 UC) ile satın alınabilecek. Yeni RP, her hafta özel haftalık görevleri olan dört haftalık bir görev süresini takip edecek. Bu görevleri tamamlayan oyuncular RP seviyelerini yükseltecek ve ödülleri kazanacak.

Royale Pass M9 ve M10’u satın alan oyuncular, önümüzdeki hafta için diğer oyunculardan önce görevlerin kilidini açmalarını sağlayacak bir EZ Lisans Kartı alabilecek.

PUBG Mobile Royale Pass M11 Ödüller Neler?

PUBG Mobile Royale Pass M11 Gizli Avcılar temasına dayanan bir sezondur. Bundan dolayı da oyuncuların kalitesini zenginleştirmek için envanterlerine ekleyebilecekleri yeni skinler ve öğeler sunmaktadır. Ücretli Royale Pass bölümünde tema ödülleri bulunurken, ücretsiz bölümde ise yalnızca birkaç yeni öğe bulunacak.

İşte Ödüller:

RP1: Electrotech Scar-L ve Ultimate Trendsetter Set

RP5: Ultimate Trendsetter Cover ve Ultimate Trendsetter Mask

RP10: Ultimate Trendsetter Helmet

RP15: Rising Uppercut Emote (Ücretsiz), Avatar ve Lunar Spear Ornament

RP20: Foxy Twins Parachute (Ücretsiz) ve Sinisflame Molotov Cocktail

RP23: Armed Raider Cover (Ücretsiz)

RP25: Armed Raider Set (Ücretsiz)

RP30: Crimson Emblem Plane Finish ve Blockade Ahead Emote

RP35: Fruit Freast Uzi (Ücretsiz)

RP40: Biotech M16A4

RP50: Purity Defender Cover ve Purity Defender Set veya Elegant Finesse Cover ve Elegant Finesse Set

PUBG Mobile UC Satın AL