PUBG Mobile En İyi Yakın Menzilli Silahlar

PUBG Mobile En İyi Yakın Menzilli Silahlar
PUBG Mobile’de en iyi yakın menzilli silahlar hakkında sizler için bilgiler verdik. Detaylar için makalemizi okuyabilirsiniz.

PUBG Mobile,  bazı birinci sınıf saldırı tüfekleri, Keskin nişancı tüfekleri ve çok daha fazlasını içeren geniş bir cephane sistemini oluşturur. Bir oyuncu, silahlı çatışmaların çoğunda oyunda yakın mesafede çatışma yaşar. Bu durumda, oyuncular yakın mesafede yeteri kadar iyi donatılmamışsa yakın mesafelerde oyuncular tarafından düşürülme veya öldürülme gibi durumlara maruz kalabilir.

PUBG Mobile’de yakın mesafeli savaşlarda hangi silahların daha iyi olduğu konusunda oyuncular çok fazla zorlanmaktadır. Bu yazımızda sizler için PUBG Mobile’da bulunan en iyi 5 yakın menzilli silahı sizler için derledik.

PUBG Mobile En İyi 5 Yakın Menzilli Silah

1-) UZI

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

UZI, oyundaki en iyi ve en çok tercih edilen SMG silahlarından birisidir. Silahın en iyi özelliği etkileyici özelliği ani atışlarda patlayıcı hasar vermesi. Silah 9mm’lik bir mühimmat kullanıyor ve namlu, şarjör ve kundak olan üç ekstra eklenti ile birlikte geliyor. Tam eklentilerle UZI, yakın mesafeli çatışmalarda rakipsiz bir silah oluyor.

2-) M416

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

M416,  PUBG Mobile’de en çok yönlü saldırı tüfeklerinden birisidir. 40 isabet puanı temel hasara sahiptir ve makul bir atış hızı ile birlikte gelir. Silah, yakın menzilde özellikle sprey atınca çok etkili bir silah haline geliyor. Silah 5.56mm mühimmat ile geliyor ve oyundaki tüm haritalarda harika bir belirme oranına sahiptir.

3-) GROZA

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

GROZA, yakın mesafe çatışmalarında en çok tercih edilen ve en güvenilir saldırı tüfeğidir. Silah 7.62mm mühimmat ile gelmektedir ve atış hızı oldukça yüksektir. Bir saldırı tüfeği için oldukça yüksek bir hasara sahiptir. 47’lik bir taban hasarı bulunuyor.0.080 saniyelik atış hızı ile en iyi yakın menzilli silah diyebiliriz.

4-) MK14

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

MK14, PUBG Mobile’da açılan özel bir DMR cum saldırı tüfeğidir. Oyundaki en ölümcül yakın menzilli silahlardan birisidir. Düşmanlarına tek bir atışta çok ağır hasarlar verebilir. Silahın atış başına 61 temel hasarı bulunuyor. Silahın tek dezavantajı ise yavaş bir şekilde yeniden yüklenmesi ve düşük cephanesidir. Şarjörü ve yeniden yüklemeyi yaparken düşman sizi haklayabilir.

5-) M249

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

M249, PUBG Mobile’de tur başına tüm silahlar arasında en yüksek mühimmat kapasitesine sahip olan silahtır. Bu silahla bir oyunda her turda 100 mermi kapasitesine sahip olup düşmanlarını kolayda alt edebilir. Mermi 5.56 mm’dir ve tüm haritalarda mevcuttur.

PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın!