,

PUBG Mobile En İyi 3 Orta Menzil Silahı

PUBG Mobile En İyi 3 Orta Menzil Silahı
PUBG Mobile’de orta menzilde etkili olan en iyi 3 silahı sizler için derledik detaylar makalemizde.

PUBG Mobile, battle Royale kategorisinde mobil platformlar için çıkış yapmış ve çıkışından bugüne kadar büyük bir başarı sağlamış bir oyundur. Bu başarısı ile Dünya çapında milyarlarla insan oyunu indirdi. Muhteşem silahlar ve oyun içi dinamiklerle birlikte HD kalitesindeki grafikleri sunuyor.

PUBG Mobile’de Orta Menzil en ilgi çekici savaş menzilleri arasında gözükmektedir. Hangi silahların orta menzilde etkili olduğunu ve bu menzilde etkili olduğunu iyi bilen oyuncular birçok avantajı elinde bulundurur ve düşmanlarını daha kolay öldürebilir. Bizde sizlere PUBG Mobile’de orta menzilde en iyi 3 silahı derledik.

PUBG Mobile Orta Menzilde Etkili Olan En iyi 3 Silah

1-) DP – 28

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Listemizin ilk silahı DP-28 LMG silahıdır. PUBG Mobile’de orta menzil için en ölümcül silahlardan birisi olarak kabul ediliyor. Silah 7.62 mm mühimmat kullanıyor ve ortalama 51 vuruş yapıyor.  Bir oyuncu ya düşmana kısa bir atış yapabilir ya da tam bir mermi spreyi ile yani tarayarak karşıdaki düşmanı öldürebilir.

DP-28’in tek dezavantajı, yalnızca Erangel ve Livik haritalarında bulunmasıdır. Silahın en iyi kombinasyonu, orta menzilli silahlı çatışmaları kazanmak için 4x dürbün kullanabilmesidir.

2-) M416

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Listemizin ikinci silahı ise PUBG Mobile’de en uyarlanabilir silahlardan birisi olan M416 oldu. Oyuncular, yakın ve orta mesafe dahil hemen hemen her savaş aralığında bu silahı kullanabilir. Silah 5.56 mm mühimmat kapasitesine sahip ve orta menzilli püskürtme aktarımı için en iyi 4x ve 6x dürbünlerle uyumludur.

Silah ortalama olarak 41 can puanı götürür. Oyuncular, farklı kapsamlar için hassasiyet ayarlarında ustalaşmak için eğitim alanında eğitim yapabilirler. M416 silahı için önerilen ayarlamalar şunlardır.

Namlu: Kompansatör (Geri tepmeyi azaltır)

Kavrama: Yarım tutuş (geri tepme kurtarma) ve lazer görüş (daha iyi etkili atışlar)

Stok: Tack-stok (kararlılığı arttırır)

3-) Mini – 14

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Listemizin son silahı ise Mini – 14 DMR silahı oldu. 8x dürbün kullanma yeteneği, oyuncuların orta menzilli savaşta üstünlük elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Daha az geri tepmesi sayesinde oyuncular, düşmana tek dokunuşla hızlı atışlar yapabilir. 5.56 mm mühimmat kullanan silah uzatışmış şarjör ile tur başına maksimum 30 mühimmat kapasitesine sahiptir. Mini – 14 için vuruş başına ortalama hasar 46’dır. QBU ile değiştirildiği Sanhok hariç, PUBG Mobile’daki tüm klasik haritalarda bu silah mevcuttur.

PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın!