Pubg Mobile, Bugün Çıkacak Olan 11.Sezon Güncellemesinde Yeni Haritada Gelecek!!

Pubg Mobile, Bugün Çıkacak Olan 11.Sezon Güncellemesinde Yeni Haritada Gelecek!!
Pubg Mobile 11.sezon güncellemesinde yeni harita ile geliyor. Detaylar makalemizde.

Pubg Mobile, 11. Sezonun bugün yayınlanacak olması ile birlikte birçok yenilik ekleniyor. bu yeniliklerden birisi de yeni bir harita. 2017 yılında çıkan oyun hem mobil versiyonunda hem de PC versiyonunda çok fazla oynanan ve hakkında bir çok turnuvanın yapıldığı oyundur. Tabiki 2020 yılına girdiğimizde yeni sezonun gelmesini bekleyen oyunseverler yenilikleri de oldukça heyacan ile bekliyor. 

Pubg Mobile her sene olduğu gibi, bu sene de sezon güncellemesini büyük çapta yenilikler getirerek oyunseverlerin gönlünü hoş tuttu. Bu sezonun en büyük yeniliklerinden birtanesi ise yeni bir harita ve yeni bir mod.

  • Yeni haritanın ve yeni bir oyun modunun geldiği bir güncelleme videosu yayınlandı.

Pubg Mobile'ın yeni haritası "Town" isminde olacak ve yeni mod ile birlikte gelecek. Yeni harita ve yeni mod ile oyunseverler, bu yeni haritanın ve yeni mod ile birlikte oynayabilecek. bu mod ve harita 4'er kişilik mavi ve kırmızı olmak üzere iki takımdan oluşabilecek. Oyunu kazanmak için ise rakip  takımın üslerini ele geçirmek gerekiyor. Takımların üçer tane üsleri olaracak ve kazanmak için 2 üssü ele geçirmek yetecek. Tabiki bu yeni mod ve harita dışında birçok yeni eşya ve silahta oyuna eklendi. Oyunun mormal sürümünde bulunan Vikendi'nin kar motorları, yeni sezon ile Pubg Mobile'de de kullanılabilecek. Bunun dışında Groza'nın gücünü, "Team Arena" modunda azaltma yapıyor. Normalde Groza'nın gücü 48 hasar veriyorken yeni güncelleme ile birlikte 45'e düşürülmüş.

Sizde bu yeni mod ve haritayı deneyimlemek ve sezon 11'in yenilikleri için Sitemizden PUBG MOBİLE UC SATIN ALabilirsiniz.