PUBG Mobile 1.6 Direniş Güncellemesi Hakkında Her şey

PUBG Mobile 1.6 Direniş Güncellemesi Hakkında Her şey
PUBG Mobile 1.6 güncellemesi Flora Menace ve yeni çıkacak olan oyun modları hakkında her şey.

Merakla beklenmekte olan PUBG Mobile 1.6 güncellemesi artık Google Play ve Apple Store’da mevcut durumda. Aynı zamanda PUBG Mobile’in resmî web sitesinde de bulunmaktadır. Beta sürümü, resmi çıkı9şından önce bile oyuncuların ilgisini çekmiştir. Artık en son özellikleri ile oyuncular yeni güncellemeye erişebilecek.

PUBG Mobile geliştirici ekibi daha önce hayranların en sevdiği oyun modlarından birkaçının geri dönüşü konusunda oyunculara bilgi vermişti. 13 Eylül’de yayınlanan yama notları, Flora Menace’nin ve daha önce yayınlanmış yedi oyun modunun yeniden oyuna ekleneceğini doğruladı. Ancak bu konuda bir tarih vermediler.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Çıkış Tarihi

PUBG Mobile geliştirici ekibi, oyuncular için çok şey sunmaktadır ve oyun modları, oyuncuları aylarca eğlendirmek için tasarlandı. Hepsinin bir anda ulaşılamayacağını, kademeli olarak oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz.

PUBG Mobile’in sosyal medya hesapların yakın bir tarihteki gönderisinde, geliştiriciler tüm oyun modlarının tarihlerini açıkladı.

Flora Menace:

Erangel – 14 Eylül – 15 Kasım 2021

  -İyileştirme bariyeri

  -Matrix Hücresi

  -Oynahex Malzemeleri

Sanhok – 17 Eylül – 15 Kasım 2021

Livik – 22 Eylül – 15 Kasım 2021

Diğer Modları:

Metro Royale Geri Dönüş – 25 Eylül – 15 Kasım

Titanlar Son Direniş – 28 Eylül – 15 Kasım

Vikendi – 8 Ekim – 15 Kasım

Geceyi Atlat – 15 Eylül – 15 Kasım

Hastalık Modu – 15 Eylül – 15 Kasım

Ağır Silah 2.0 – 15 Eylül – 15 Kasım

Mekanik Öfke - TÖM – 15 Eylül – 15 Kasım

Aynı zamanda oyuncular PUBG Mobile 1.6 güncellemesini 19 Eylül 2021’e kadar indirdikleri taktirde birçok ödül kazanacak. Üç Öğe 2888 BP, 100 AG ve Justice Defender Sırt Çantası (3.Derece)

Tüm modlara ek olarak, genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için birçok yeni özellikte oyuna eklenecek. Vurguları, gelişmiş efektleri ve ifade performansını paylaşmak için yeni özellik olacak. Ayrıca, yeni bir Royale Pass da çok yakında başlayacak. Royale Pass versiyonu ise yeni güncelleme ile de Elite Pass ve Elite Pass Plus olarak ayrılacak ve ücretleri 360 UC ile 960 UC olacak.

Royale Pass (M3) çıkış tarihi ise 17 Eylül 2021 tarihinde olacak ve çeşitli hediyeler ile oyuncular ödüllendirilecek.

PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın!