LoL Blind Pick’in Yerini Alacak Yeni Hızlı Oyun Modu

LoL Blind Pick’in Yerini Alacak Yeni Hızlı Oyun Modu
League of Legends’te Blind Pick’in yerini alacak yeni bir Hızlı Oyun modu duyuruluyor.

LoL geliştirici ekibi tarafından henüz onaylanan çok sayıda yeni özellik ve güncelleme arasında yepyeni bir Hızlı Oynatma modu bulunmaktadır. League of Legends’ten gelen yeni Geliştirici güncellemesi, yaklaşmakta olan Skarner Görsel ve Yenileme Arayüzü hakkında ilginç haberler gösterdi. Ayrıca Rell, Ivern ve Neeko gibi şampiyonların da bazı değişiklikleri gözlendi.

LoL Geliştirici ekibi, bu yeni şampiyon güncellemelerin yanı sıra, yeni görünümler ve Blue Essence Emporium güncellemesi ile ilgili de yeni girişimleri de tartışıyor.

Fakat geliştirici ekiplerinden birisi olan Pu Liu, tüm beceri seviyelerindeki oyunculara hitap etmesi gereken yeni bir girişimi de anlattı.

League of Legends Yeni Hızlı Oynatma Modu

LoL güncellemesinde, Blind Pick oyun modunun League of Legends’ın en az oynanan oyun modu haline geldiğinden ve bu nedenle geliştirici ekibin bir oyuna dalmak isteyen oyuncular için deneyimi iyileştirmenin birçok oylunu denemeye başladı. Bu amaç ile birlikte Riot Games geliştiricileri, oyuncuların oynamak istedikleri rolü ve şampiyonu seçmelerine olanak tanıyan Quick Play adlı yeni bir oyun modunu duyurdu.

Pu Liu, yeni Hızlı Oyun modunu 4. Sezondan 6. Sezona kadar aktif olan Takım Kurucu moduyla karşılaştırdı.

Takım Kurucu modunda oyuncular, yaklaşan oyunda oynayacakları rolü ve şampiyonu ilan etme olanağına sahip oluyordu. Bir oyuncu lobinin lideri olarak belirlendi ve oyuncuyu kabul etme veya reddetme seçeneğine sahip olacak şekilde idi.

Yeni çıkacak olan Hızlı Oyun modunda ise benzer bir kontrol biçiminin bulunup bulunmayacağı net değil, oyuncular oyunlara daha hızlı girebilme olasılığıyla oldukça heyecanlı gibi duruyor.

İndirimli LoL RP Satın almak için tıklayınız! https://www.joyalisveris.com/league-of-legends