League of Legends 11.7 Yaması Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

League of Legends 11.7 Yaması Bazı Detaylar Ortaya Çıktı
Riot Games, League of Legends 11.7 Yamasında Everfrost’ zayıflatmayı ve Turbo Chemtank’ı ayarlamayı planlıyor. Detaylar makalemizde.

League of Legends’in oyun tasarım direktöre Mark “Scruffy” Yetter, yaklaşan yeni Yama Notu 11.7’de birkaç öğe için planlana değişikliklerin bazılarının ön izlemesini bizler için derledi.

Bir sonraki güncelleme hem Trinity Force’a hem de Serylda’s Grudge’a güçlendirmeler getirirken, nerfler Essence Reaver, Lord Dominik’s Regards ve Everfrost gibi bazı önemli öğelere yönelim olacak. Son olarak, popüler tank öğesi Turbo Chemtank kitinin farklı yönlerinde ona güç vermek için bazı ayarlamalar yapılacak.

Geçen ay öğe hem tekli sırada hem de profesyonel oyunda bir ton arttığı için, Everfrost nerflerinin izlenmesi önemli olmalı.  Eşyaya yapılan son güçlendirmeler, bazı yeni şampiyonları metaya itti ve orta koridor şampiyon havuzunda bazı değişiklikler yaratmaya devam edilebilir. Eğer zayıflıklar kullanım artışını engellemeyecek kadar önemli değilse değişikler olmayacak.

Ahri, Twisted Fate, Ryze, Sylas ve Cho’gath gibi League of Legends şampiyonları harika altın fiyatı, istatistikleri ve aktif kökü ile katıksız verimliliği nedeniyle eşyayı yoğun bir şekilde oluşturmaya başladı. Şampiyonlar, kitlerini ve Everfrost’un verdiği kökleri birleştirerek hem koridor aşamasında hem de ötesinde kolay kombinasyonlar yapabilirler.

Diğer izlenmesi gerekecek olan büyük öğe ise birçok bruiser ve tank şampiyonunun tercihi olan Turbo Chemtank oldu. Bu şampiyon ormancılar arasında League of Graphs’e göre %52,6’lık kazanma oranı ile en çok tercih edilen öğeler arasında yer alıyor.

Düz istatistiklerinden hareket hızı güçlendirmesine kadar Udyr ve Hecarim gibi şampiyonların orman rolünde en çok oynanan iki şampiyon olarak kalmasının büyük bir nedeni bu eşya oldu. Üst şeritteki tanklar ve destek rollerini üstlenene şampiyonlar Turbo Chemtank oluşturabilir ve bu da onu kartopu liderlerine yardımcı olmak ve seçim yapmak için harika öğe haline getirebilecek.

Mart Yetter, geliştiricilerin öğenin gücünü hızdan ve daha fazlasından “diğer şeylere” kaydıracağını söyledi. Bu diğer şeyler belirtilmedi fakat büyük olasılıkla yarın tam değişiklikler konusunda liste yayınlanacak.

League of Legends – LoL RP Satın Almak İçin Tıklayın!