Free Fire Hızlı Level Atlamak İçin 5 Karakter

Free Fire Hızlı Level Atlamak İçin 5 Karakter
2021 Yılında hızlı bir şekilde seviye atlamak için en iyi 5 Free Fire karakteri sizlerle.

Free Fire, Battle Royale oyunu olup beceri oyunudur. Fakat karakter yetenekleri kazanmada önemli bir rol oynamaktadır. Dereceli maçlardaki kazanımlar daha yüksek seviyelere ulaşmaya yardımcı olur ve bu nedenle oyuncular seviyelerini en üst düzeye çıkarmak için karakter seçimleri ile oyuna hâkim olmaya çalışır.

Free Fire’deki becerilerine göre aktif ve pasif olmak üzere iki kategoriye ait karakterler mevcuttur. Bir oyunda, aktif yetenek ve pasif becerilere sahip birçok karakter mevcuttur. Bunlar karakterlere göre birbirleri arasında üstünlük kurabilir. Ancak, oyuncular herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce karakterin yeteneklerini analiz etmeli ve buna göre seçmelidir.

İşte sizlere oyuncuların Free Fire’da hızla seviye atlamak için seçebileceğiniz beş karakter.

1-) Alok (Drop The Beat)

Bazı oyuncular onu aşırı güçlü bir karakter olduğunu söylerken, diğer oyuncular ise onu abartı olarak görmektedir. Alok hakkında karışık görüşlere sahip görüşler olmakla birlikte Alok muhtemelen şimdiye kadarki en iyi duygulardan birisidir. Çünkü becerileri defalarca sinir krizine maruz kaldıktan sonra bile güçlü kalır.

“Drop the Beat” yeteneği, beş saniye süren ve HP’yi saniyede beş puanlık bir oranda iyileştirmeye yardımcı olan 5 m-auro yaratır. Ayrıca takım arkadaşlarının en düşük beceri seviyesinde hareket hızlarını %10 artırarak Alok’un aurasından da yararlanabilirler.

2-) Skyler

Free Fire’ın Dereceli modunda, oyuncuların ister saldırı ister savunma olsun, belirli durumlarda uzmanlaşmış bir karaktere ihtiyacı olacaktır. Skyler, her iki durumda da üstün bir performans gösteren bir karakterdir. Bir kişi, HP kazanırken düşmanın karanlık duvarlarına anında zarar verir.

Oyuncular, Skyler’in “Riptide Rhythm” özelliğini kullanarak sonik bir dalga ile beş adede kadar karanlık duvarı yok eder. Ayrıca, oyucular tarafından yapılan her gloo duvar dağıtımı, dört noktadan başlayarak HP yenilenmesiyle sonuçlanır. Fakat, yeteneğin temel düzeyde 60 saniyelik bir CD’si bulunuyor.

3- ) K

Free Fire’ın Kaptan Booyah’ı olarak bilen karakter K, kolayla oyunun en az anlaşılan karakteri olarak adlandırılan karakteridir. “Master of All” yeteneği sayesinde oyunculara sıralamada yükselirken büyük bir fayda sağlayabilecek ek bir 50 MAX EP sağlar.

K’in Master of All yeteneği ekstra ep’in yanında Jiu-jitsu ve Psyschology olmak üzere iki moda sahiptir. İkincisi, her üc saniyede bir, 100 EP’ye kadar iki EP kurtarmaya yardımcı olur. Eski müttefiklerin EP’yi beş kat daha hızlı HP’ye dönüştürmesine yardımcı olur.

4-) Dimitri

Dimitri, oyuncular arasında defansif oynarken ve HP’si düşükken oldukça iyi bir serbest ateş karakteridir. “Healing heartbeat” yeteneği ile 3.5m çapında bir bölge oluşturulur. Oyuncular ve müttefikler, iyileştirme bölgesini geedliğinde saniyesinde 3 HP yenilemek için kullanabilir.

Ayın zamanda, yere düşürülen oyuncular veya takım arkadaşları, temel seviyede 10 saniye içinde iyileşme bölgesini kullanarak kendi kendilerine yardım edebilirler. Dimitri’nin iyileştirici Kalp Atışı, birinci seviyede, oyuncuların maksimum seviyede 60’a düşürebileceği 85 saniyelik bir CD’ye sahiptir.

5-) Krono

Chrono (Krono), Free Fire’daki en popüler karakterlerdendir. Haklı olarak da öyledir. Savaş alanında anında koruma sağlama yeteneğine sahiptir. Oyuncular, 600 hasara dayanabilen ve aynı zamanda hareket hızını artıran bir güç alanı dağıtmak için bu karakterin “Time Turner” beceresini kullanabilir.

İlk beceri seviyesindeki hareket hızındaki artış %5 civarındadır. Etkisi üç saniye sürmektedir. Aynı zamanda, oyuncuların beceriyi yeniden şarj etmek için 200 saniye beklemek lazım. Buda CD’nin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor.

Free Fire Elmas Satın Almak İçin Tıklayın!