• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar

  Oyun Hakkında

  Free Fire Elmas Satın Al – Free Fire Nedir ?

  Free Fire 2017 yılında Garena firması tarafından piyasaya sürülmüş Android ve İOS platformları için çıkartılmış Battle Royale türünde mobil oyundur. Dünya çapında 400 milyondan fazla indirilmesi ve 2019 ve 2020 yıllarında Dünya’da en çok indirilen mobil oyun olması bakımından oldukça önemli bir mobil oyundur.

  Free Fire Nasıl Oynanır ?

  Free Fire, RPG bakış açısı ile oynanan, çevrimiçi Battle Royale türünde bir oyundur. Oyun, bir harita da maksimum 50 oyuncunun uçakla paraşütten oyuncunun seçtiği noktaya inmesi ile başlamaktadır. İndiği noktada evlere veya o bölgedeki yerlere girerek silah ve çeşitli yaşam malzemeleri toplaması ile başlar. Bunları yaptıktan sonra düşmanlarla savaşarak tek kişi kalmaya çalışılır. Tabi tek kişi kalmaya çalışırken küçülen harita da güvende kalmanızda gerekmektedir. Free Fire oyununda oyuncular dilerse takım halinde de oyuna katılabilir. Takım halinde ise 4 kişi katılabilirsiniz. 4 kişi katıldığınızda mikrofon ile takım arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

  Free Fire Elmas Kodu Nedir ?

  Free Fire Elmas (FF Elmas), Free Fire oyununda oyun içi mağaza bölümünde alışveriş yapmanız için kullanabileceğiniz bir para birimidir. Her ay yeni sezonda Seçkin Bilet ve Seçkin Paket almak için de kullanılmaktadır. Bunun dışında Elmas ile oyun içerisinde yer alan Şans Otomatını da çevirerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

  Free Fire Elmas Fiyatları ?

  Free Fire Elmas ürünleri 5 farklı denom şeklindedir;

  - 100 + 50 Free Fire Elmas (150 FF Elmas)

  - 210 + 105 Free Fire Elmas (315 FF Elmas)

  - 530 + 265 Free Fire Elmas (795 FF Elmas)

  - 1080 + 540 Free Fire Elmas (1620 FF Elmas)

  - 2200 + 1100 Free Fire Elmas (3300 FF Elmas)

  Ürünlerin fiyatları joyalisveris.com sitesinin yapmış olduğu indirimler ile en ucuz Free Fire elmas satın alabileceğiniz fiyatlardır. Yetkili satıcı olarak en uygun fiyatlar her zaman sizlerle olacak ve 7/24 müşteri canlı desteği ile sizlere her konuda yardımcı olunacak.

  Free Fire Elmas Kodu ile Neler Yapılır ?

  Free Fire Elmas kodu ile ekip arkadaşlarınıza elmas gönderebilirsiniz. Aynı zamanda elmaslar ile oyunun çıkaracağı kampanyaları takip ederek skin pazarından skin alabilirsiniz. Oyunun mağaza bölümünden birçok ürünü satın alabilir ve şans otomatını çevirerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Seçkin Bilet ve Seçkin Paket satın alabilir ve sezonda birçok ödüle sahip olabilirsiniz.

  Free Fire Elmaslar Hangi Bölgelerde Geçerlidir ?

  Joy Alışverişten satın alacağınız Free Fire Elmas ürünleri Türkiye ve Avrupa sunucusunda geçerlidir. Fakat Global ürünlerde bulunmaktadır. Bölgesi Türkiye olmayan kullanıcılar Global Free Fire Elmas ürünü satın alabilir.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}