{{ $item.name }}

Yeni Batman Oyunu İle İlgili İlk Görseller Yayınlandı!

Yeni Batman Oyunu İle İlgili İlk Görseller Yayınlandı!
Batman'in yeni oyunu hakkında görseller yayınlandı.

WB Games Montreal'ın yeni bir Batman oyunun geleceğine dair söz vermişti. Bunun birde teaser videosu yayınlandı. Teaser'da oyuna dair kısa kısa görüntülere de yer verildi.  Sosyal platformlarda ve medya sitelerinde yer alan tanıtımlar tek bir görüntüde birleştirilmiş. Oyun için yapılan fragmanlarda "Şövalyeyi Yakala" sloganı hep eşlik etti.

 

 Yeni oyun hakkında bir konu veya bir anlamının olduğu bir slogan vermedi. Oyundaki Gotham'da iktidarı simgeleyen gölgeli Illuminati benzeri bir organizasyon olan Baykurlar Mahkemesi simgesi üzerinde durulacağı konuşuluyor. Kartal tepesi bu teoriye uygun olabilir, ancak resmi bir açıklama yapılmadan bu şekilde bir tahmin yapmak için çok erken gibi gözüküyor. 

Firmanın yaptığı Batman: Arkham Origins, oyun birçok eleştirmen ve oyunu puanlayan dergilerden düşük puanlar aldı. Bunun nedeni ise oyunun Rockstedy'nin oyunları kadar yakın olması. Son Arkham oyununundan bu yana yıllarca süren bir boşluk oldu. 2015'te çıkan Arhman Knight oyunu, firmanın kendi yolunu kendinin çizmesi gerektiğini anlayıp daha fazlasını yapacak gibi.