Valorant’taki En iyi Vandal Skinleri

Valorant’taki En iyi Vandal Skinleri
Valorant’ın popüler saldırı tüfeği Vandal’ın en sevilen Skinlerini sizler için derledik.

Valorant’ın Vandal’ı en çok tercih edilen kafadan tek mermi ile öldüren ve ağır bir tepmesi olan bir silahtır. Saldırı tüfeğinde ustalaşmak kolay bir iş olmasa da oyuncular en azından doğru skinler ile silahlarını daha şık hale getirerek oyundan daha fazla zevk alabiliyorlar.

Valorant’ın resmi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti. Bu da geliştirici ekibin ikonik silah görünümleri oluşturmak için bolca zamanları olduğunu göstermektedir. Silah ve diğer ürünlerin geliştirilmesi ile bu ürünlerin çeşitli fiyatları, çeşitli ve animasyonları olan ve oyuncunun atış yapma yeteneğini geliştirmese de oyunu daha zevkle oynamanıza sebep olabiliyor. Ancak hayranların kendilerini birinci şahıs nişancı oyununda ifade etmelerinin en iyi yolu sadece bunlar değil. Oyundaki en çok tercih edilen silahlardan olan Vandal çok popüler olduğu için Vandal’a özel birçok Skin bulunmaktadır. Bizde sizlere Vandal silahının en iyi Skinlerini sizler için derledik.

Valorant’ın En iyi Vandal Skinleri

1 – Prime

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Vandal silahına en çok yakışan skinlerden birisidir. Tac shooter’ın ilk dış görünüm çizgilerinden biri olarak, kuşkusuz son zamanlarda piyasaya sürülen karmaşık ve gösterişli skinlere göre biraz daha klasiktir. Ama buna rağmen çok iyi bir deneyim sunuyor. Prime Vandal pürüzsüz, temiz bir renk geçişi ve hoş görsel efekt animasyonları ile çok iyi hissettiriyor. Klasik ve genel olarak kozmetiği güzel skinler arayan oyuncular için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

2 – Reaver

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Reaver’in görünümü karanlık, karamsarlık ve yeraltı dünyasını andıracak şekilde tasarlanmış. Ürün ilk kez kapalı beta sırasında piyasaya çıktı ve Valorant’ın en uzun geçmişine sahip silah skinlerindendir. Riot Games, erken erişime sahip olanların birkaç ay boyunca raflara koymadan önce bu skini oyuncuların denemesine izin vermişti. Birkaç ay sonra Kasım ayında birkaç iyileştirmeler ile oyuna çıktı. Reaver kesinlikle oyundaki en havalı Skinlerden birisidir. Silahın animasyonları cehennem diyarına sayısız ruh gönderen bir silahı kullanıyormuşsunuz gibi rahatsız edici boyutta 😊Bu tip Skinleri sevenler için oldukça seçilebilir bir tasarım.

3 – Glitchpop 2.0

  Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Glitchpop 2.0 ilk Glithpop paketi çok beğenildiği fakat o kadar popüler olmamıştı. Bundan dolayı Riot Games tematiğinde küçük değişiklikler yaparak ürünü yeniden piyasaya çıkardı. Skin parlak neon tonları ve endüstriyel detaylarla siberpunk havasına sahiptir. Skin oldukça gösterişli hologramlar, ışıklar ve fütüristtik havası ile kelimenin tam anlamıyla yanıp sönüyor. Silah oldukça eğlenceli bir kullanıma sahip oluyor bu skin ile. Mükemmel görsel efektler ve animasyonlar ile oyuna eğlence katabilirsiniz.

4 – Sakura

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Sakura herhangi bir süslü görsel efekt, animasyon veya tamamlayıcı ile gelmeyen bir skindir. Ama gösteriş olarak oldukça güzeldir.

Skin, onu kullananlara huzurlu bir deneyim sunmaktadır. Sakura, “kiraz çiçeği” için Japonca bir kelime olduğu için ağacın pembe yapraklarının bir fon olarak batan güneş ve karlı dağlarla etrafta dalgalanmasını konu alan bir skin olarak ortaya çıktı. Sakura skini Vandal’ı oldukça gösterişli ya da abartılı bir hale getirmiyor. Bunun yerine, popüler bir silahı yeniden renklendirmek için yapılmıştır.

5 – Wasteland (Çorak)

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Wasteland Sakuranın tam zıttı olacak şekilde animasyonları da ortadan kaldıran oldukça cesur bir tasarım olmuş.

Silah, bir saldırı tüfeği oluşturmak için çeşitli aletler ve tahta parçalar kullanılarak, bant ve tellerle tam anlamıyla bir arada tutulacak şekilde tasarlanmıştır. Kozmetik olarak bol miktarda hayal gücüne sahip bir tasarımdır. Belki de kıyamet sonrası bir dünyada mahsur kalmış ve bu silahı derme çatma bir şekilde üretmiş gibi gözüküyor. Fakat Wasteland bu tasarımı ile oldukça şık ve insanların beğenisini kazanmış bir Skindir.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın.!