Valorant Zamanın Ötesi (ChronoVoid) Skin Paketi

Valorant Zamanın Ötesi (ChronoVoid) Skin Paketi
Valorant ChronoVoid (Zamanın Ötesi) Skin Paketi hakkında bilinen tüm detaylar ve çıkış tarihi nedir? Tüm detaylar makalemizde

Valorant, birçok aydır oyuncularını oldukça memnun eden birçok benzersiz silah skin paketleri ve yenilikleri oyuncularla buluşturuyor. Valorant geliştirici ekibi, son aylarda yepyeni skin paketleri tasarlarken oldukça titiz bir çalışma yapıyor ve kullanıcılara sunuyor. En son tanıtılan skin paketi ise Zamanın Ötesi skin paketi oldu ve bu skin paketi de oldukça güzel gözüküyor.

Zamanın Ötesi skin paketinde silahlar ve bıçak gerçek bir sanat eseri olarak oyunculara sunuldu. Tasarım olarak keskin bir bakış açısı yakalanmış. Silahların kozmetiğinin tasarımı ve yapısal estetiği oldukça farklıdır. Diğer silah skin paketleri arasında en iyi silah paketleri arasına gireceğini söyleyebiliriz.

Zamanın Ötesi  (ChronoVoid) skin paketinin tasarımı, Valorant geliştirici ekibinin sergilemek istediği bir dizi tematik seçimden ilhan alınmış. Tasarım olarak zarafet ve bütünlüğün harika bir birleşimi söz konusu olmuş. Küresel ve akıcı bir tasarıma sahip olan pakette süreklilik fikrini ortaya koymaktadır. Ayrıca silahlarda bulunan renklerin uyumu ile silahlara sihir tabanlı fütüristik bir hissi oyunculara sunar. Paketin tasarımcısı Stefan Jevremovic Daedalus'un hikayesinden ve Girit Kralı ve Zeus'un oğlu Minos için inşa ettiği muhteşem Labirent'ten esinlenmiştir

Zamanın Ötesi Skin Paketi silahları ve bıçağı Seçkin (Exclusive) silah skin paketi serisinde olduğundan dolayı VFX ve SFX animasyon yükseltmeleri oldukça önemlidir. Silahlarda 4 seviye VFX ve SFX yükseltmeleri bulunuyor. Bıçakta ise 3 seviye VFX ve SFX yükseltme bulunmaktadır. Ayrıca silahlarda 3 adet renk varyantı bulunmaktadır. Bu renkler ise Mor, Kırmızı ve Siyah.

Zamanın Ötesi (ChronoVoid) Skin Paketi Kaç VP? Çıkış Tarihi?

Valorant Zamanın Ötesi skin paketi 21 Eylül 2022 tarihinde oyunculara sunulacak. Zamanın Ötesi skin paketinde 4 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Paket Exclusive (Seçkin) skin paketinde bulunduğundan dolayı 8700 Valorant VP ile oyunculara sunulacak.

Zamanın Ötesi Phantom Kaç VP? 2.175 Valorant VP

Joy Alışveriş

Zamanın Ötesi Vandal Kaç VP? 2.175 Valorant VP

Joy Alışveriş

Zamanın Ötesi Judge Kaç VP? 2.175 Valorant VP

Joy Alışveriş

Zamanın Ötesi Sheriff Kaç VP? 2.175 Valorant VP

Joy Alışveriş

Zamanın Kökeni (Terminus A Quo) Kaç VP? 4.350 Valorant VP

Joy Alışveriş

Zamanın Ötesi Oyuncu Kartı

Joy Alışveriş

Zamanın Ötesi Silah Uğuru

Joy Alışveriş

Zamanın Ötesi Sprey

Joy Alışveriş

Valorant %20 İndirimli VP almak için tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp