Valorant Yeni Skin Paketi Radiant Entertainment System

Valorant Yeni Skin Paketi Radiant Entertainment System
Valorant Yeni Skin Paketi (Oyunu Başlat) Radiant Entertainment System Silahlar, Spray ve Diğerleri!

Valorant¸ son zamanlarda oyuncuların memnun kalacağı güzellikte yeni skin paketleri çıkarmaktadır. Son olarak Karaborsa paketini çıkaran Valorant yepyeni bir silah skin paketini oyuncularına duyurdu. Yeni skin paketi ise oyun dünyasındaki herkesin bildiği klasik konsollara bir atıf niteliğinde: Radiant Entertainment System (Oyunu Başlat) paketi oldu.

Yeni skin paketi, tamamen yeni bir dış görünüm çizgisine sahiptir. Her bir silah 90’lardan belirli atari salonu benzeri oyunu taklit eden üç farklı yükseltme varyasyonu sayesinde birçok benzersiz animasyona sahiptir. Skin paketi her varyasyon için özel Bitirici animasyonuna sahiptir ve varyasyonun temsil ettiği türe atıfta bulunmaktadır. Paket Lightfarm Studios işbirliği ile tasarlanmıştır.

Radiant Entertainment System (Oyunu Başlat) paketinde üç farklı silah animasyon varyasyonu, adını dış görünümün temsil ettiği oyundan almaktadır. Street Fighter’a benzer bir arcade dövüş oyunu olan Knock Out, Dance Dance Revolutiona bir saygı duruşu olarak Dance Fever ve Mega Mane’a benzeyen Bazooka Badger varyasyonları bulunmaktadır. Ayrıca her bir görünümün kendine özgü renk varyantı bulunmaktadır.

Her bir görünüm oyunla ilişkili bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle dövüş oyunu Knock Out büyük bir yumruk oluşturur. Dans oyunu Dance Fever dans pistinde basabileceğiniz yönleri gösterir ve diğer Bazooka Badger ise dövüş kılıcı görünümünü oyunculara yansıtır.

Valorant Radiant Entertainment System (Oyunu Başlat) skin paketi 25 Nisan 2023 Tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Valorant Radiant Entertainment System (Oyunu Başlat) Kaç VP?

Valorant Radiant Entertainment System skin paketi Seçkin (Exclusive) silah skin paketi serisinde olmasından dolayı 11900 Valorant VP ile satın alınabilecek. Paket içerisinde 4 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Pakette ayrıca spray, oyuncu kartı ve silah uğuru görünümleri de yer almaktadır

- Radiant Entertainment System Phantom Kaç VP? 2975 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Radiant Entertainment System Operator Kaç VP? 2975 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Radiant Entertainment System Bulldog Kaç VP? 2975 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Radiant Entertainment System Ghost Kaç VP? 2975 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Radiant Entertainment System Power Fist Kaç VP? 5950 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Silah Uğurları Birim Fiyat 475 VP

Joy Alışveriş

- Oyuncu Kartları Birim Fiyat 375 VP

Joy Alışveriş

- Spreyler Birim Fiyat 375 VP

Joy Alışveriş

Valorant İndirimli VP Satın Almak için tıklayın! https://www.joyalisveris.com/valorant-vp