Valorant Yeni Skin Paketi Oni 2.0

Valorant Yeni Skin Paketi Oni 2.0
Valorant’ın en çok tercih edilen skin paketlerinden olan Oni skin paketinin yeni versiyonu oyuncularla buluşuyor!

Valorant oyuncuları tam 3 senedir Oni silah paketinin yeni versiyonu olan Oni 2.0’ı bekliyordu. Oni 2.0 skin paketi nihayet Valorant 6. Bölüm 2. Kısım ile birlikte oyunculara sunuluyor.

Oni, oyun betası dışında yayınlandıktan sonra eklenen ilk skin paketlerinden birisiydi. Orijinal paket, oyunda favori olmaya devam eden bir Hayalet görünümü içermektedir. Riot Games eski silah skin paketlerini yeni sürümleri ile birlikte yayınlamaya başladığından bu yana oyuncular tarafından Oni 2.0 skin paketinin çıkmasını istiyordu ve artık çıkıyor.

Valorant Oni 2.0 Çıkış Tarihi

Valorant Oni 2.0 skin paketi 7 Mart 2023 tarihinde yani Salı günü yayınlanacak. Aynı zamanda Valorant 6. Bölüm 2. Kısım da skin paketi ile birlikte başlayacak. Tarih bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

Valorant Oni 2.0 Skin Paketi Özellikleri

Valorant Oni 2.0 skin paketinde Vandal, Bulldog, Ares, Frenzy ve Yakın dövüş silahı Katana yer almaktadır. Aynı zamanda oyunda kozmetik ürünlerde yer alıyor.

Yenilenen Oni 2.0 skin paketinde Oni skin paketinin aynı estetiğini tekrarlıyor. Her silahın dört ayrı renk varyantı olacak. Varsayılan renk (Kırmızı), yeşil/pembe, beyaz/mavi ve siyah/altın renkleri vardır.

Beklenildiği üzere Oni 2.0 skin paketinde de silahlar, Radyanit ile satın alınabilen animasyon yükseltmelerine sahip olacak. Yakın dövüş silahı dışında tüm silahlar 4. Seviye animasyon yükseltmesine sahip olacak. Katana yakın dövüş silahı ise 2. Seviye’ye kadar animasyon yükseltmesine sahip olacak. Katana yakın dövüş silahı Onimaru Kunitsuna adında yakın dövüş silahından esinlenilmiştir.

Valorant Oni 2.0 Skin Paketi Kaç VP?

Valorant Oni 2.0 Skin Paketi İhtişamlı (Premium) silah skini kategorisinde yer almaktadır. Oni 2.0 Skin Paketi 7100 Valorant VP ile satın alınabilecek.

Oni 2.0 Vandal Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Bulldog Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Ares Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Frenzy Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Katana (Onimaru Kunitsuna) Kaç VP? 5350 Valorant VP

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Oyuncu Kartı 

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Silah Uğuru

Joy Alışveriş

Oni 2.0 Sprey

Joy Alışveriş

%20 İndirimli Valorant VP Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp