Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Çarşamba, 24 Ocak 2024 04:23:07

Valorant Yeni Skin Paketi Kuronami

Valorant 8. Bölüm 1. Kısım ile gelecek yeni skin paketi Kuronami Hakkında tüm detaylar

Haberler

Valorant’ın 8. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oldukça güzel gözüken bir skin paketi oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni skin paketinin ismi ise Kuronami oldu. Paketin asıl önemli bir unsuru Japon Kusarigama tarzı bir tasarıma ve tematik fırtına kaplamasına sahip olan Kuronami no Yaiba adlı yakın dövüş silahıdır.

Kuronami skin paketi, silahları için akıcı ve süzülen bir animasyona sahiptir. Silah donatırken, sadece bir el sallamak veya havada dönen silah yerine, silahla doğrudan temas bile etmeyen karakter modeliyle mermi yatağına bir mermi yükler, ateş etmeye hazırlanırken silahı geri çekiyor gibi bir görünüm verir.

Valorant oyuncuları bu silah skin paketini Yağmacı skin paketine çok benzetti. Yağmacı skin paketinin özü Kuronami paketinde daha da vurgulanıyor. Bunun sebebi ise yükleme animasyonu biraz benzemesi ve mermiler silaha girip çıkarken akan bulut topları şeklini almasıdır. Paketin öne çıkan bir diğer özelliği ise bitirme animasyonudur. Bitirme animasyonunda en son ölen kişi, Valorant’taki diğer kubbe şeklindeki dumanlara benzeyen, düşmanı küre şeklinde bir bulutla kaplıyor. Bundan sonra haritada karanlık ve ürkütücü bir ortam bulunuyor. Havada bir fırtına ve yağmur yağıyor. Düşmanı çevreleyen bulut vurulabiliyor ve patlayarak yokluğa dönüşüyor. Bu ince dokunuş VALORANT’ta bir ilk oldu.

Yakın dövüş silahı olan Kuronami no Yaiba silahı, Kusarigama olarak bilinen eski Japon silahının tasarım sitini ele alıyor. Yakın dövüş görünümünde 2 bıçak birbirine teması olmayan şekilde olup zincirle birbirine bağlanmıştır. İnceleme animasyonu sonsuz bir şekilde dönen bir pervaneyi andıracak şekilde karakter bıçakları döndürmektedir.

Pakette bulunan silahlar ve yakın dövüş silahı 3 adet renk varyantına sahiptir. Varsayılan renk (Beyaz) dışında Siyah, Mor ve Mavi renkleri gözükmektedir.

Kuronami skin paketi 8. Bölüm 1. Kısım yani 8/9 Ocak 2024 tarihinde çıkış yapacak.

 

Kuronami Skin Paketi Kaç VP?

Kuronami skin paketi Ultra görünüm serisinde yer alan bir skin paketidir. Bundan dolayı paketin fiyatı 9500 Valorant VP’dir. Pakette dört adet silah skini ve bir adet yakın dövüş silahı yer almaktadır. Ayrıca kozmetik ürün olarak spray, oyuncu kartı ve silah uğuru yer alacak.

- Kuronami Vandal Kaç VP? 2375 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Kuronami Marshal Kaç VP? 2375 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Kuronami Spectre Kaç VP? 2375 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Kuronami Sheriff Kaç VP? 2375 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Kuronami no Yaiba Kaç VP? 5350 Valorant VP

Joy Alışveriş

 

 

 

Valorant İndirimli VP Satın almak için tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.