Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

Valorant Yeni Skin Paketi Işık Muhafızları 2.0

Valorant Yeni Skin Paketi Işık Muhafızları 2.0 (Sentinels of Light 2.0) Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Haberler

Valorant, 7.10 yama notu sonrasında yeni bir skin paketi tanıttı. Yeni skin paketi Işık Muhafızları skin paketinin yenisi olan Işık Muhafızları 2.0 skin paketi oldu. Işık Muhafızları 2.0 skin paketi tasarım olarak ilk skin paketinde olduğu gibi aynı özellikleri taşımaktadır. Fakat yeni skin paketinde özellikle yakın dövüş silahı oldukça güzel gözükmektedir. Yakın dövüş silahı 2 adet hançer ve bu hançer bir kuş gibi gözükmektedir. Hançerin uçlarında ve diğer silahlarda buza benzer bir ışık tasarımı mevcuttur. Bu tasarım animasyon yükseltince silahtan ayrılıyor ve silahın etrafında yuvarlak olarak dönecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Yeni Skin paketi Işık Muhafızları 2.0 da baz renk dışında 3 adet renk varyantı bulunuyor. Baz renk kahverengi olup diğer renkler, Rose (Pembe), Kırmızı/yeşil ve mavi/mor renk varyantlarıdır. Ayrı zamanda skin paketinde 4. Seviye’ye kadar animasyon yükseltmesi (VFX/SFX) bulunmaktadır. Sonlandırıcı animasyonunda Işık muhafızlarını temsil eden bir imge ışığı öldürülen düşmanın ruhunu kaldırmaktadır.

 

 

 

Valorant Işık Muhafızları 2.0 Skin Paketi Kaç VP?

 

Valorant Işık Muhafızları 2.0 skin paketi Seçkin (Exclusive) serisinde yer almaktadır. Bundan dolayı paketin fiyatı 8700 Valorant VP’dir. Paketin içeriğinde dört adet silah bir adet yakın dövüş silahı ve diğer kozmetik ürünler bulunmaktadır.

 

Işık Muhafızları 2.0 Phantom Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Işık Muhafızları 2.0 Odin Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Işık Muhafızları 2.0 Shorty Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Işık Muhafızları 2.0 Spectre Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

Işık Muhafızları 2.0 Yadigâr Taşı Hançerleri Kaç VP? 4.350 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.