Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

Valorant Yeni Skin Paketi Cesur Yürek

Valorant Yeni Skin Paketi Cesur Yürek Skin Paketi Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Tüm Özellikleri

Haberler

Valorant, Bölüm 7 Kısım 3 için yeni bir skin paketi sunuyor. Yeni skin paketinin ismi ise Cesur Yürek (Valiant Hero) oldu. Yeni skin paketinde tasarım olarak Çin temasına uygun olarak tasarlanmıştır. Yeni skin paketinde yer alan yakın dövüş silahı olan asa Çin folklorunda yer alan süper bir karakter ve diğer video oyunlarında da yer alan Sun Wukong’un asası olarak tasarlanmıştır. Hatta resmi Valorant kısmı da karakteri ve asasının bir resmini paylaşarak resmi olarak doğruladı.

 

Ruyi Jingu Bang, genellikle altın süslemeli ve uçları kırmızı olarak tasvir edilen büyülü bir asadır. Bu asa, ölümsüz maymun kral tarafından, popüler Çin Romanı Batıya Yolculuk gibi kendisinin de parçası olduğu birçok hikâyede kullanılıyor. Ayrıca LoL oyununda da Wukong adlı bir şampiyon, aynı zamanda dövüş sırasında uzayabilen sihirli bir asayla da Riot Games açısından gözükmektedir. Pakette bulunan diğer silahlarda yine Çin temasını oldukça güzel yansıtmaktadır. Pakette bulunan silahlar ve bıçak 4. Seviyeye kadar animasyon yükselmesine sahiptir. Ayrıca baz renk dışında Kırmızı/Turuncu Alacakaranlık, Pembe/Mavi Şafak ve Derin Mavi Gece varyantı mevcuttur.

 

 Özellikle paketin bitirici animasyonu Sun Wukong’un uçarak düşman etrafında dönmesi ve elinde bulundurduğu asayı düşmana saplamasıyla bitiyor. Bu oldukça güzel bir gözükmektedir.

 

 

Valorant Yeni Skin Paketi Cesur Yürek (Greatness) Tanıtım Videosu | #VALORANT pic.twitter.com/SzBeABjDT5

— Joy Alışveriş (@joyalisveris) October 26, 2023

 

Valorant Cesur Yürek (Valiant Hero) Skin Paketi Kaç VP?

 

Valorant, Cesur Yürek skin paketi İhtişamlı (Premium) skin paketinde yer almaktadır. Pakette Vandal, Operator, Ghost, Ares ve Ruyi Staff yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Paketin fiyatı ise 7100 Valorant VP’dir.

 

- Cesur Yürek Ghost Kaç VP? 1775 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Cesur Yürek Vandal Kaç VP? 1775 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Cesur Yürek Operator Kaç VP? 1775 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Cesur Yürek Ares Kaç VP? 1775 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Cesur Yürek Ruyi Staff Kaç VP? 4375 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

 

Valorant Cesur Yürek Skin Paketini satın almak İçin VP Satın AL: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.