Valorant Yeni Skin Paketi Ay Tavşanı

Valorant Yeni Skin Paketi Ay Tavşanı
Valorant’ın Yeni Skin paketi Ay Tavşanı (Luna) Skin Paketi çıkış tarihi, fiyat ve silahlar hakkında tüm detaylar makalemizde.

Valorant, Tavşan yılını kutlamak için Yeni Ay Yılı’nda yeni bir skin paketini çıkarıyor. Yeni skin paketinin ismi ise Ay Tavşanı (Luna) oldu. Paket 26 Ocak 2022 Tarihinde mağazadaki yerini alacak.

Riot Games, yaklaşan yeni Ay Tavşanı skin paketini ayrıca Valorant resmi hesabından paylaştı. Valorant yetkilileri her fırsatta yeni skin paketi sunmak konusunda oldukça iyilerdir. Yeni görünüm çizgileri ise oldukça cömert bir şekilde yapılmıştır. Yeni Ay Tavşanı skin paketi de bu çizgiden devam etmektedir.

Geçen yıl Riot Games, Çin takvimine göre 2022’de Kaplan Yılı’nı kutlayan Kaplan skin paketini oyuna yayınlamıştı. Bu yıl ise Ay Tavşanı skin paketini oyunculara sunacak. Ay Tavşanı skin paketi Üstün skin paketinde yer almaktadır. Silahlarda ateş edildikçe tavşan uğuru beyaz renkten mavi renge dönüşmektedir. Bunun dışında VFX ve SFX animasyon yükseltmeleri şu an için belli değildir. Silahlardaki animasyonlar oldukça canlı ve sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Bu da Tavşan Yılı’nın gerçek özünü yakalar niteliktedir.

Valorant Yeni Skin Paketi Ay Tavşanı Kaç VP?

Valorant Ay Tavşanı skin paketinde dört adet silah skini, bir adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Paket Üstün (Deluxe) skin paketinde yer almaktadır. Bundan dolayı da 5100 Valorant VP ile satın alınabilecek. 

Ay Tavşanı (Luna) Vandal Kaç VP? 1275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ay Tavşanı (Luna) Spectre Kaç VP? 1275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ay Tavşanı (Luna) Marshal Kaç VP? 1275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ay Tavşanı (Luna) Ghost Kaç VP? 1275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ay Yadigarı (Descent) Kaç VP? 2550 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ay Tavşanı Uğuru - 475 VP

Joy Alışveriş

Ay Tavşanı Oyuncu Kartı - 375 VP

Joy Alışveriş

Ay Tavşanı Spreyi - 325 VP

Joy Alışveriş

%20 İndirimli Valorant VP satın almak için tıklayın! https://www.joyalisveris.com/valorant-vp