Valorant Yeni Skin Koleksiyonu Sihirpunk 3.0

Valorant Yeni Skin Koleksiyonu Sihirpunk 3.0
Valorant’ın Yeni Skin Paketi Sihirpunk paketinin 3. Versiyonu olarak oyunculara sunuldu.

Valorant, başka bir skin koleksiyonu olan veya en azından Sihirpunk paketinin yenilenmiş versiyonu olan Sihirpunk 3.0 Paketi ile oyuncuları cezbediyor. Sihirpunk skin koleksiyonu, 2 adet silah ve bir adet yakın dövüş silahı ile birlikte oyunculara sunuluyor.

Sihirpunk 3.0 paketi 6. Bölüm 3. Kısım’ın piyasaya sürülmesiyle ilgili abartılı konuşmanın ardından oyunun içeriği açısından biraz kuru bir aşamadan sonra oyunculara sunuluyor. Sihirpunk 3.0 Paketi 29 Mayıs 2023 Tarihinde oyunculara sunulacak.

Sihirpunk paketlerinde genel olarak 5 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı oluyordu. Fakat yeni sunulan Sihirpunk paketinde 2 adet silah ve 1 adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Bu da Valorant’ın yeni silah paketlerinde farklı bir strateji uyguladıklarını göstermektedir. Sihirpunk 3.0 paketinde 4. Seviye’ye kadar VFX ve SFX animasyon yükseltmeleri bulunmaktadır. Ayrıca baz renk dışında 3 adet renk varyantı bulunmaktadır. Baz Renk (Bronz – Gri), Çelik – Koyu Gri, Pirinç – Mavi/Yeşil, Altın renkleri bulunmaktadır.

Sihirpunk 3.0 Skin Paketi Kaç VP?

Sihirpunk 3.0 paketi önceki paketler gibi İhtişamlı (Premium) skin paketi serisinde yer almaktadır. Paketin fiyatı ise 6127 Valorant VP olacak. Paket içeriğinde ayrıca oyuncu kartı, silah uğuru ve sprey bulunmaktadır.

- Sihirpunk 3.0 Vandal Kaç VP? 1.775 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Sihirpunk 3.0 Phantom Kaç VP? 1.775 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Sihirçakı Kaç VP? 4.550 veya 4.350 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Sihirpunk 3.0 Silah Uğuru – 475 VP

Joy Alışveriş

- Sihirpunk 3.0 Oyuncu Kartı – 375 VP

Joy Alışveriş

- Sihirpunk 3.0 Sprey – 325 VP

Valorant En Ucuz VP Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp