Valorant Yeni Envanter Yöneticisi

Valorant Yeni Envanter Yöneticisi
Valorant oyuncu programı yeni envanter yöneticisi ile tüm özelleştirmeleri yapabilirsiniz.

Valorant hakkında içerik paylaşan Valorant hayranları, oyunculara daha iyi bir oyun ve görünüm kazandırmak için oyunda olmayan daha fazla seçenek sunmak için her zaman oyunun kullanıcı ara yüzünün iyileştirilebileceği yeni fikirler sunuyor.

Bu girişimcilerden birisi, riya envanter yöneticisini şu anda Valorant’ta bulunan farklı silah görünümleri arasında geçiş yapacak şekilde programlayan Colin Hartigan bir dema klibinde her silahın oyunda nasıl görüneceğini görmek için her bir silahın farklı seviyeleri ve mevcut renk seçenekleri arasında nasıl geçiş yapabileceğini gösteren bir arayüz geliştirdi.

Bu konsepte göre her farklı seçim bir oyun içi kliple ön izlenebilecek şekildedir. Böylece oyuncular kullandığı silahın nasıl görüneceğini otantik bir bakışın yanı sıra farklı görünümler için daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip olabilecek.

Bu ürün bir geliştirici ve oyun hakkında fikir sunan bir kişinin ürünüdür. Şu anda oyunda bulunmayan bu ürün ancak tamamlandığında yükleyip deneyebilirsiniz. Fakat bu şeyi yüklediğinizde riski almış oluyorsunuz. İlerde umarız bu güzel fikir oyuna eklenmiş olur.

Bu arayüz ve silah işlevleri hakkında fikri atan Colin oyun içerisinde geçmişte şu anda oyunda da çalışan bir cilt yükleme profil sistemi ve bir cilt randomizer de geliştirmişti.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!