Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

Valorant Sürat Canavarı (Overdrive) Skin Paketi

Valorant Sürat Canavarı skin paketi çıkış tarihi, fiyatı ve daha fazlası

Haberler

Valorant’ın 2023 yılında son yaması olan 7.12 yama notundan sonra çıkan ve 2023’ün son skin paketi Sürat Canavarı (Overdrive) skin paketi yakında çıkış yapıyor.  Riot Games, Valorant Sürat Canavarı skin paketinin kesin çıkış tarihi hakkında resmi bir gün vermedi. Şu anda oyunda İs karası skin paketi ve Işık Muhafızları 2.0 skin paketleri yer almaktadır. Önümüzdeki saatlerde oyun içi mağazadan kaldırılacak olan paketle birlikte yeni skin paketi Sürat Canavarı oyun mağazasında yer alacak.

 

Valorant Sürat Canavarı skin paketi kozmetik olarak oldukça dikkat çekicidir. Çünkü her biri hem amatör hem de profesyonel ortamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.  Ayrıca Sürat Canavarı skin paketinde bulunan Sürat Canavarı Kılıcı skin paketi RGX 11Z Pro Kılıcı animasyonunu kopyalamaktadır.

 

Sürat Canavarı skin paketi Seçkin skin paketi serisinde yer almaktadır. Bundan dolayı da harika bir şekilde animasyon yükseltmesi ve ses efektlerine sahiptir. Animasyon yükseltmesi olarak 4. Seviye’ye kadar VFX ve SFX animasyon yükseltmesi bulunmaktadır. Her varyantın bitiricisi ve öldürme sancağı, silah rengine uyacak şekilde renkleri değiştirir. Bitirici animasyonu ise ölen düşman ışık ile yükseltilip yüksek bir ses ile patlamaktadır. Pakette 3 adet renk varyantı bulunmaktadır. Baz renk dışında; Kobalt, Pembe Kuvars ve Kara Kehribar renkleri mevcuttur.

 

Sürat Canavarı Skin Paketi 7/8 Aralık 2023 Tarihinde mağazadaki yerini alacak.

Sürat Canavarı (Overdrive) Skin Paketi Kaç VP?

Sürat Canavarı skin paketi Seçkin (Exclusive) skin paketinde yer almaktadır. Bundan dolayı skin paketinin fiyatı 8700 Valorant VP’dir. Paket içeriğinde dört adet silah bir adet yakın dövüş silahı ve kozmetik ürünler yer almaktadır.

Sürat Canavarı Vandal Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Bucky Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Stinger Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Sheriff Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Kılıcı Kaç VP? 4.350 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Sprey – 325 VP

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Kartı – 375 VP

 

Joy Alışveriş

 

Sürat Canavarı Uğuru – 475 VP

 

Joy Alışveriş

 

 

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.