Valorant Ruh Azabı Skin Paketi

Valorant Ruh Azabı Skin Paketi
Valorant Ruh Azabı (Soulstrife) Skin Paketi Cadılar Bayramına Özel Çıkış Yapıyor. Detaylar Makalemizde

Valorant, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için yepyeni bir oyun içi silah skin paketi yayınlıyor. Yeni Skin paketinin ismi ise Ruh Azabı (Soulstrife) oldu. Ruh Azabı skin paketi ise dünya çapındaki Cadılar Bayramı festivalini kutlama zamanının bitimi 3 Kasım 2022 tarihinde yani İyon 2 Skin paketinin bitimi ile oyuncularla buluşacak.

Ruh Azabı Skin paketi İhtişamlı (Premium) skin paketi serisinde yer almaktadır. Paketin içeriğinde 4 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı ve kozmetik ürünleri olacak. Pakette bulunan silahlarda İhtişamlı skin paketinde olduğundan dolayı VFX ve SFX animasyon yükseltmesi (1 seviye) olacak. Fakat silahlarda ve bıçakta herhangi bir renk varyantına yer verilmeyecek. Skin paketinde genel olarak Cadılar Bayramına özel tema gözükmektedir. Cadılar Bayramında bulunan karanlık ve sis temaları silahlarda yansıtılmış. Ayrıca yakın dövüş silahı tırpan da tamamen Cadılar Bayramına özel bir temada olup ses efektleri de bunu göstermektedir.

Ruh Azabı (Soulstrife) Skin Paketi Kaç VP?

Ruh Azabı Skin Paketi İhtişamlı (Premium) Skin paketinde yer aldığından dolayı 7100 Valorant VP ile satın alınabilecek. Pakette 4 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Onun dışında birçok kozmetik üründe paketle birlikte gelecek.

Ruh Azabı Phantom Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ruh Azabı Ghost Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ruh Azabı Guardian Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ruh Azabı Spectre Kaç VP? 1775 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ruh Azabı Tırpan Kaç VP? 3550 Valorant VP

Joy Alışveriş

Ruh Azabı Oyuncu Kartı - 375 VP

Joy Alışveriş

Ruh Azabı Sprey  - 325 VP

Joy Alışveriş

%20 İndirimli Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp