Valorant Kohaku & Matsuba Skin Paketi

Valorant Kohaku & Matsuba Skin Paketi
Valorant Yeni Skin paketi Kohaku & Matsuba Skin Paketi çıkış tarihi ve tüm özellikleri

Valorant, 07.08.2022 Salı günü yapmış olduğu açıklama ile Kohaku & Matsuba paketini resmi olarak duyurdu. 5. Bölüm 2. Kısım’ın ilk skin paketi olan Kohaku & Matsuba skin paketi Üstün (Deluxe) Skin paketleri kısmında yer almaktadır.

Valorant Champions 2022 hala devam ederken ayrıca 5.05 Yama notu da oyunculara duyuruldu. 5.05 Yama notu ise genel olarak Sosyal güncellemeler ile alakalı hata düzeltmelerine dayalı küçük bir güncelleme oldu.

Kohaku ve Matsuba skin paketi 08.09.2022 Tarihinde oyundaki mağaza bölümünde yer alacak. Pakette 4 adet silah bir adet yakın dövüş silahı yer alıyor. Paketin şuan için fiyatı açıklanmasa bile Üstün skin paketleri serisinde yer alıyor. Skin paketi genel olarak sakin bir temaya sahiptir. Bundan dolayı da VFX ve SFX animasyonları çok azdır. Tasarım olarak iki koi balığı sanat tasarımıyla öne çıkıyor. Skin paketinde bulunan en önemli silah ise Yelpaze yakın dövüş silahıdır. Silah ve yakın dövüş silahında baz renk dışında koyu siyah renk varyantı da bulunmaktadır.

Kohaku ve Matsuba Skin Paketi Kaç VP?

Kohaku ve Matsuba skin paketi Üstün (Deluxe) skin paketinde yer almasından dolayı 5100 Valorant VP ile satın alınabilecek. Pakette 4 adet silah 1 adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır.  Pakette ayrıca 2 adet sprey, 1 adet oyuncu kartı ve silah uğuru bulunmaktadır.

Kohaku ve Matsuba Phantom Kaç VP? 1.275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Kohaku ve Matsuba Operator Kaç VP? 1.275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Kohaku ve Matsuba Judge Kaç VP? 1.275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Kohaku ve Matsuba Classic Kaç VP? 1.275 Valorant VP

Joy Alışveriş

Denge (Equilibrium) - Kaç VP? 2.550 Valorant VP

Joy Alışveriş

Kohaku & Matsuba Oyuncu Kartı

Joy Alışveriş

Kohaku & Matsuba Silah Uğuru

Joy Alışveriş

Kohaku & Matsuba Spreyler

Matsuba

Joy Alışveriş

Kohaku

Joy Alışveriş

%20 indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp