,

Valorant En iyi Yakın Dövüş Silah Skinleri

Valorant En iyi Yakın Dövüş Silah Skinleri
Valorant’ta şuana kadar yapılmış en iyi Yakın Dövüş Silah Skinlerini sizler için derledik. Detayları makalemizden öğrenebilirsiniz.

Valorant’ın yakın dönüş silahları her zaman düzgün çalışmayabiliyor. Bundan dolayı da oyuncular yakın dövüş silahı almak isterken çok fazla araştırmak zorunda kalabiliyor. Bundan dolayı da sizlere yakın dönüş silahlarının en iyi ve büyüleyici animasyonları olan silahları derledik.

Valorant’ta hançer, balta gibi birçok yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Riot Games kostüm ekibi çok çeşitli benzersiz yakın dönüş silah görünümleri tasarladı. Oyunseverler silah kozmetiklerini kullanırken onları yalnızca satın alabilecekleri turlarda görebiliyorlar. Yakın dönüş silah görünümleri ise maçın tamamı boyunca kullanılabiliyor.

Valorant En iyi Yakın Dövüş Silah Skinleri

1-) Elderflame Dagger

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Valorant’ın ilk ve tek Ultra Edition dış görünüm serisi olan Elderflame Koleksiyonunun bir parçasıdır. Oyuncuların ejderhadan ilham alan silahlar kullanmasına olanak tanıyan bir koleksiyondur. Silah görünümleri bıçağa göre biraz daha dikkat dağıtıcı olsa da Elderflame Dagger mükemmele yakın bir görüntüye sahiptir. Oyuncu hançeri elinde tutup çevirirken alev ve köz bıçağı şeklinde animasyonlara sahiptir. Ayrıca tutma bölümünde turuncu pençelere ve ejderha pullarına sahip görünümü bulunuyor.

2-) Oni Claw (Pençesi)

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Oni Claw, Japon folkloruna yakındır. Türünün tek örneği olan bu benzersiz yakın dönüş silahı iblis benzeri bir estetiğe sahiptir. Hançerin 2 dişi bulunmaktadır. Bu dişler ile düşmanınıza pençe takabilirsiniz. Her hareket ettiğinde havada çekici yeşil renkler oluşturmaktadır.

3-) BlastX Polymer Knifetech Coated Knife (Kaplamalı Bıçak)

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Valorant için çıkan bu bıçak görünümü, Toy Story hayranları için çok önemlidir. Temel varyantı Buzz Lightyear’a benzer bir palet kullanan BlastX knife’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Kozmetik olarak çocuk oyuncağı temasını kullanmaktadır. Ancak her yaş için uygun bir görünüm değildir. BlastX knife’ın kuşanma animasyonu oldukça temizdir. Oyuncular, bıçağı kabzadan çıkarmak için bir kol kullanır. Magepunk, Ego ve Winterwunderland ile birlikte birden fazla varyantı olan dört yakın dönüş silahından birisidir. Oyunculara birçok harika seçenek sunmaktadır. Tematik olarak basit tasarım isteyen oyuncular için önerilebilir.

4-) Celestial Fan (Göksel Yelpaze)

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Celestial Fan şüphesiz sıcak bir yaz gününde kullanılabilecek en iyi yakın dönüş kostümü olacaktır. Celestial Koleksiyonun bir parçası olan bu yakın dönüş silahı yeni yılı kutlamak için çıkarıldı. Yelpazenin içi bulutlar, dağlar ve güneşten oluşan görkemli bir manzarayı gösterir. Yelpaze rüzgârda çırpınırken benzer bir ses ile donatma animasyonu ortaya çıkar. Yakın dönüş silahı elinizde yokken silahı inceleme tuşuna bastığınızda Ajanınız kendisini havalandırmaya başlar.

5-) Glitchpop Axe

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Valorant’ta birçok silah oyunda bulunmaktadır. Fakat bunların en iyi görünümü Glitchpop Axe’e aittir. Bu silahın siberpunk estetiği, oyuncuların dikkatini çekmek için neon tonları ve hologramları kullanılarak eğlenceli bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Baltayı çevirerek açtıktan sonra, bıçaklar tek bir yumuşak hareketle kendiliğinden yükselir. Baltayı sallayarak ardında parlak bir iz bıraktırabilirsiniz. Çok sayıda havalı çıkartma ve temiz silah-altın kabzasıyla bu yakın dönüş silahı herkes için çok güzel bir deneyim sunar.

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!