Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

Valorant Ejderin Buyruğu (Imperium)

Valorant Ejderin Buyruğu (Imperium) skin paketi fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi sizlerle.

Haberler

Valorant¸ yeni skin paketini Valorant 7. Bölüm 2. Kısım ile birlikte oyunculara sunacağını bildirdi. Yeni skin paketinin ismi ise Ejderin Buyruğu (Imperium) oldu. Yeni skin paketi Çin temalı Ejderha görünümüne sahip olup pakette VFX ve SFX animasyon yükseltme ile Valorant’ın iddialı bir silah skin paketi olacak gibi gözüküyor.  Pakette ayrıca 3 adet renk yükseltmesi bulunmaktadır. Bu renkler ise Yakut (Kırmızı), İnci (Beyaz) ve Obsidyen (Siyah) renkleridir.

 

Paketin içeriğindeki silahlar genel olarak ejderha temalı dış görünüme sahip olup zarif ve güzel bir tonla mükemmel bir şekilde eşleşen çok sayıda güzel varyantlar ile oyuncuların beğeneceği türden yapılmış. Geliştirici ekibi aynı zamanda oyunda oldukça nadir görülen ve diğer silahlarda görülen özel efektlere sahip olmayan çift kollu yakın dövüş silahı tasarımı ile bir ilke imza attı. Ayrıca sonlandırıcı efekti çok özel bir tasarıma sahip olup öldürüldüğünde ejderha ortaya çıkıyor.

 

2020 yılında oyunun kapalı beta bölümünde oyuncular bu skin paketini test ettiğinden dolayı bir çok oyuncu bu skin paketine aşina oldu. Her ne kadar ilk kesim yapılmasa da bazı ince ayarlar ve iyileştirmeler, üç yıllık yapımın ardından koleksiyonu resmi olarak oyuna getirildi.

 

Valorant Ejderin Buyruğu (Imperium) 29/30 Ağustos 2023 tarihinde mağazadaki yerini alacak.

 

 

Valorant Ejderin Buyruğu (Imperium) Skin Paketi Kaç VP?

 

Valorant Ejderin Buyruğu skin paketi Seçkin (Exclusive) skin paketinde yer almaktadır. Bundan dolayı koleksiyonun fiyatı 8700 Valorant VP’dir. Pakette ayrıca Sprey, Oyuncu Kartı ve Silah uğuru bulunmaktadır.

 

- Ejderin Buyruğu Vandal Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Ejderin Buyruğu Sheriff Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Ejderin Buyruğu Judge Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Ejderin Buyruğu Operator Kaç VP? 2.175 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

- Ejderin Buyruğu Bıçak (Blades of Imperium) Kaç VP? 4.350 Valorant VP

 

Joy Alışveriş

 

 

Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.