Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

Valorant Bölüm 7 Kısım 3 Tüm Detaylar

Valorant 7. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti Çıkış Tarihi, Skin Paketleri ve Tüm Detaylar

Haberler

Valorant, 7.Bölüm 3. Kısım’a 31 Ekim 2023 tarihinde geçiş yapıyor. Valorant 7. Bölüm 3. Kısım ile Yeni bir ajan olan ISO yeni bir silah skin paketi olan Cesur Yürek ve yep yeni Savaş Bileti skin paketleri ve kozmetik ürünleri biz oyuncuları bekliyor.

 

Yeni Ajan ISO Düellocu rolünde olacak.Valorant 7. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti (BattlePass) ile gelen skin paketleri oyuncuların oldukça dikkatini çekti. Özellikle hançer tarzı bıçağı olan skin paketi oyuncuların beğenisini topladı. Bu silah skin paketinde renk varyantı bulunuyor ve mor renk paketi Yağmacı skinlerine benzemektedir. Savaş Bileti 1000 VP ile satın alınabilecek.

 

Valorant 7. Bölüm 3. Kısım Battle Pass (Savaş Bileti) Silah Skinleri

 

Sandswept Skin Paketi

 

Joy Alışveriş

 

Sandwept skin paketi Sheriff, Spectre, Vandal, Marshall ve Hançer bulunduğu bir skin paketidir. Paketin önemli bir özelliği özellikler oyuncuların beğendiği şey hançer animasyonu oldu. Pakette 4 adet renk varyantı bulunmaktadır. Özellikle mor renk varyantı Yağmacı skin paketindeki silahlara benzemektedir.

 

Libretto Skin Paketi

 

Joy Alışveriş

 

Libretto koleksiyonu, Bulldog, Stinger, Ghost ve Operator silahlarını bulunduruyor. Paket gösterişli altın vurgularla süslenmiş, kırmızı ve yeşilden oluşan canlı bir renk şemasını sunuyor. Renk varyantı bulunmamaktadır.

 

Silhouette Skin Paketi

 

Joy Alışveriş

 

Silhouette skin paketi, Guardian, Judge, Frenzy ve Ares silahlarını bulunduruyor. Pakette bulunan silahlar çeşitli hayvanları tasvir eden, büyüleyici halt sanatı tarzında sanat eserlerini barındırıyor. Pakette renk varyantı bulunmamaktadır.

 

Valorant 7. Bölüm 3. Kısım Battle Pass Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.