Valorant Bölüm 3 Kısım 3 Güncellemesi Çıkış Tarihi ve Sızan Bilgiler

Valorant Bölüm 3 Kısım 3 Güncellemesi Çıkış Tarihi ve Sızan Bilgiler
Valorant’ın Bölüm 3 Kısım 3’ün çıkış tarihi ve bu güncelleme de oyuna eklenecek yeni sızan bilgiler sizlerle.

Riot Games, Valorant güncelleme sırasında aynı kuralı takip etmektedir. Bölüm 3 Kısım 2’nin 8 Eylül’de çıkmış olmasından sonra oyuncular yeni güncelleme olan Kısım 3’ün ne zaman geleceği ve bu güncellemede nelerin geleceğini merak etmektedir. Bu konuda şimdiden büyük bir heyecan ile bekleyiş sürüyor.

Valorant, sırası ile Bölüm 3 – Kısım 1 ve 2 güncellemeleri ile Fracture adlı yeni bir haritanın yanı sıra KAY/O gibi yeni bir ajanın oyuna ekledi.

Valorant’ın 3. Bölümünün son güncellemesi olan 3. Kısım için Riot Games şimdiye kadar çok fazla şey açıklamadı. 3. Kısım ile Valorant’a nerelin geleceğine dair birçok söylenti ve sızıntı var fakat resmi bir açıklama henüz bulunmuyor.

Valorant’ın bir sonraki güncellemesinin olası çıkış tarihi ve oyuna nelerin geleceği hakkında oyuncuların bilmesi gereken detayları sizler için başlıklar halinde sıraladık.

Valorant Bölüm 3 Kısım 3 Çıkış Tarihi

Valorant’taki her eylem genel olarak iyi ay sürmektedir. 2. Kısım tüm dünyada 8 Eylül’de çıkmıştı. Riot Games’de aynı trendi halen takip etmekte ısrar ederse Valorant’ın 3. Bölümün son yaması Kasım aynın ilk haftasında çıkacak gibi gözüküyor.

Ayrıca Valorant’a gece pazarı 29 Eylül’de yanına girmişti. Bu trende göre, Gece pazarı’nın yayınlanması 2. Kısımın bitmesine iki hafta kaldığını gösteriyor. Buda oyuncuları heyecanlandırdı. Ancak bu, Riot Games’in yeni çıkacak olan yamaya kadar bu gece pazarı ile oyunculara çeşitli ödülleri daha uygun fiyatlara vereceği için oldukça güzel bir uygulama.

Valorant 3. Bölüm Kısım 3’te Gelmesi Beklenen Güncellemeler

Riot Games, son zamanlarda yeni bir karaktere işaret eden küçük bir görüntü paylaşmıştı. Teaser, bir fincan kahve ve hemen yanında tutulan bir kartvizit içermekte. İlginç olan ise, Teaser’ın resimde devam eden ve biraz asil bir tavır sergileyen altın bir aksana sahip olması oldu.

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Valorant Year One Anthem videosunda oldukça değinilen “Deadeye” kod adlı yeni bir ajan hakkında birçok söylenti bulunmakta. Valorant, oyuna gelecek bir sonraki ajanın “mekanik performansa” odaklanacak bir Sentinal olacağını önceden doğrulamıştı.

Bazı oyun hakkında bilgi veren kişiler bu ajanın milliyetinin Fransız olduğu görüşünde. Bu oyuncuların Fracture haritasının ortaya çıkış videosuna dayanarak tahmin ettiği şeydir.

Riot, bölüm başına bir harita ve bir ajan yayınlama stratejisini şimdiye kadar sürdürdü. Ancak, yeni ajanın bir sonraki güncellemeyle oyuna girme olasılığı oldukça yüksek gözüküyor. Bunun sebebi ise Deadeye, Kısım 2 ile yayınlanan Fracture haritası gibi Year One Anthem videosunda konu olması idi.

%18 İndirimli Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!