Valorant (Yıldız Belası) Araxys Skin Paketi

Valorant (Yıldız Belası) Araxys Skin Paketi
Valorant Araxys Skin Paketi, Silahlar, çıkış tarihi ve varyantları neler? Tüm detaylar burada!

Valorant 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte çıkış yapacak olan yeni skin paketi Yıldız Belası (Araxys) oldu. Valorant sanat lideri Stefan Jevremovic göre yeni çıkacak olan Araxys skin paketi bilinmeyen ve potansiyel olarak düşmanca bir uzaylı ırkının tehlikesini ve gizemini ayrıca gücünü temsil eden bir silah paketidir.

Riot Games yapımcılarından olan Victoria Kim ise ekibin inorganik varlıkların canlı olması, vücutlarının metal ve minerallerden yapılmış olması ve onların nefes almasına izin vermesi konseptinden ilham alınarak paketin yapıldığını belirtiyor.

Yıldız Belası skin paketinin ardındaki hikâye, bu silahların biz zamanlar yıldızları fetheden ve galaksileri merhametsizce yok eden şiddetli ve tehlikeli bir uzaylı ırkı tarafından kullanılmasından ortaya çıkmasıdır. Silah kozmetikleri, güçlü ve agresif doğalarını çağrıştıracak bir tasarımla bu düşmanca ırka bir övgü niteliği taşımaktadır.

Valorant  Yıldız Belası (Araxys) Skin Paketi Kaç VP?

Valorant Yıldız Belası skin paketinde dört adet silah bir adet yakın dövüş silahı bulunmaktadır. Tüm silahlar, dönüşüm, animasyon, görsel efektler ve ses ve son işlemcileri oldukça önemlidir. Renk varyantı olarak 3 adet renk varyantı bulunmaktadır. Bu renkler ise Mor, Siyah/Kırmızı ve Gridir. Araxys skin Paketi Seçkin (Exclusive)  skin paketinde yer almaktadır. Seçkin skin paketinde olduğundan dolayı 8700 Valorant VP ile satın alınabilecek. Paket 11 Ocak 2023 tarihinde mağazada yer alacak.

- Yıldız Belası (Araxys) Vandal Kaç VP? 2175 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Yıldız Belası (Araxys) Operator Kaç VP? 2175 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Yıldız Belası (Araxys) Shorty Kaç VP? 2175 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Yıldız Belası (Araxys) Bulldog Kaç VP? 2175 Valorant VP

Joy Alışveriş

- Yıldızbiçen (Bio Harvester) Kaç VP? 4350 Valorant VP

Joy Alışveriş

%20 İndirimli Valorant VP Satın Almak için Tıklayın! https://www.joyalisveris.com/valorant-vp