Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek

Admin

Salı, 23 Ocak 2024 16:06:44

Valorant 23. Ajan ISO

Valorant'ın 23. Ajanı ISO hakkında tüm detaylar makalemizde

Haberler

Valorant’ın 23’üncü ajanı ISO oldu. ISO ajan havuzuna Valorant 7. Bölüm 3. Kısım ile birlikte katılacak. ISO ajanı Düellocu rolünde yer alacak ve ISO'nın silahı Sheriff silahı olacak. Sheriff ile ilgili de Kontrat ile birlikte Sheriff skini oyunculara sunulacak. ISO ajanı Çin menşeine sahip olacak. Ayrıca ajan hakkında oyuncu kartı, silah uğuru ve sprey ürünleri de Valorant 7. Bölüm 3. Kısım ile birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak. Valorant resmi Youtube kanalı ISO ajanı hakkında bir tanıtım videosu yayınladı.

 

Valorant 24. Ajan ISO Yetenekleri

 

 

 

1-) Q – Undercut Moleküler bir cıvata donatın. Dokunduğu tüm oyunculara kısa bir KIRILGAN etkisi uygulayarak onu ileri fırlatmak için ateş edin. Vida, duvarlar dahil katı nesnelerin içinden geçebiliyor.

 

2-) E – Double TapOdaklanma zamanlayıcısını BAŞLATIN. Tamamlandığında, öldürdüğünüz veya hasar verdiğiniz yere düşen düşmanların bir enerji küresi oluşturduğu bir akış durumuna girin. Bu küreyi vurmak size herhangi bir kaynaktan gelen hasarın bir örneğini emen bir kalkan kazandırır.

 

3-) C- ContingencyPrizmatik enerjiyi bir araya getirmek için donatın. Mermileri engelleyen, yıkılmaz bir enerji duvarını ileri itmek için ATEŞ et.

 

4-) X – Kill Contract (Ulti)Boyutlararası bir arenayı donatın. ATEŞ EDİN ve savaş alanı boyunca bir enerji kolonu fırlatarak sizi ve vurulan ilk düşmanı arenaya çekin. Siz ve rakibiniz ölümüne düello yapıyor olacaksınız.

 

Valorant VP Satın Almak için Tıklayın: https://www.joyalisveris.com/valorant-vp

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.