Valorant 22. Ajan GEKKO

Valorant 22. Ajan GEKKO
Valorant’ın 22. Ajanı Gekko çıkış tarihi, yetenekleri ve sınıfı hakkında tüm detaylar makalemizde!

Valorant, Riot Games’in en popüler oyunlarından birisidir. FPS türünde olan oyunda birçok ajan karakterleri bulunmaktadır. Ajan karakterlerin ise kendisine özel yetenekleri bulunmaktadır. Oyuna yeni dahil olacak olan yeni ajan Gekko ise VCT LOCK//IN 2023 gösteri maçında ortaya çıktı. Ajan oynanış tasarımcısı Ryan Cousart tarafından tanıtıldı.

Gekko, yetenekleri etkinleştirmek için bir dizi evcil hayvan kullanabiliyor. Ayrıca, küçük bir etki alanındaki düşmanları geçici olarak kör edebiliyor ve yüksek hasarlı moly fırlatabilir, sersemletebilir, tespit edebilir ve hatta etkisiz hale bile getirebilir. Gekko ajanı Valorant 6. Bölüm 2. Kısım güncellemesi ile birlikte oyuncularla buluşacak.

Valorant Gekko Çıkış Tarihi, Rolü ve Yetenekleri

Gekko, 7 - 8 Mart 2023 tarihinde Valorant’ın ajan kadrosunda yer alacak. Güncelleme aynı zamanda Valorant 6. Bölüm 2. Kısım’ı da başlatacak. Gekko Öncü ajan rolünde olacak. Ajan bazı evcil hayvanların yardımıyla kullanabileceği yetenekleri sahiptir.

Gekko ajanında Mosh Pit, Wingman, Dizzy, Trash (Ulti) yetenekleri bulunuyor.

- Mosh Pit

Mosh Pit bir el bombası yerleştirmek için kullanın. Mosh Çukuru küçük bir alana iner ve yeşil renk olarak yayılır. Ardından kısa bir gecikmeden sonra patlar. Bu yetenek bir defa kullanılır.

- Wingman

Gekko, evcil hayvanlarından birini görüş alanına konuşlandırır. Refakatçi, konik bir bölgede düşmanları tespit edip sersemletir ve duvarlardan sekebilir. Oyuncular ayrıca bu yeteneği spike’ı yerleştirmek veya etkisiz hale getirmek için de kullanabilir. Süresi dolduğunda bir küreye dönüşür ve tekrar yetenek alınabilir. Yetenek bekleme süresine girdikten sonra tekrar kullanılabilir.

- Dizzy

Dizzy, Gekko’nun imza yeteneğidir. Kısa bir süre için aynı yönde ilerleyebilen bir evcil hayvanı konuşlandırmak için kullanın.  Düşmanların görüşlerini kısmen engelleyerek yakındaki düşman Ajanlarını kör edebilir.  Soğuma süresinden sonra yetenek tekrar alınabilir ve tekrar kullanılabilir.

- Thrash (Ulti)

Gekko, Ulti yeteneğinde daha büyük bir evcil hayvan kullanır. Evil hayvanı bir düşmana doğru hamle yapmak için yönlendirebilir ve tekrar ateşleyebilirsiniz. Bu evcil hayvanın süresi dolduğunda, etki alanındaki düşmanlar geçici olarak alıkonulur. Thrash, süresi dolduktan sonra da bir küre olarak alınabiliyor. Ancak yalnızca bir defa alınabiliyor.

Valorant %20 İndirimli VP satın almak için tıklayın! https://www.joyalisveris.com/valorant-vp