{{ $item.name }}

The Lord Of The Rings: Gollum, Filmdeki Gollum'a Benzemeyecek!

The Lord Of The Rings: Gollum, Filmdeki Gollum'a Benzemeyecek!
Açıklamaya göre Nazgul'lar da oyunda olacak. Detaylar makalemizde.

Edge dergisinin bu ay yayınlanan yeni sayısında The Lord Of The Rings: Gollum hakkında ilk kez bir çok konu hakkında detaylar verilmiş. Bu bilgilerin en dikkat çeken tarafı, oyunun yeni nesil olarak PS5 ve Xbox Series X'e çıkacak olması. Tabiki Daedalic geçen sene oyunu duyurduğunda PC dışında yeni nesile konsollara oyunun çıkacağını belirtmişti. Bu açıklama ile oyunun hangi platformlara çıkacağı da belli olmuş oldu. 

Deadalic oyun hakkında şu tanımlamayı yapıyor."Çift kişilik mekaniğini öne çıkaran, devasa bölümlerden oluşan ve Tolkien'in bizzat kendi çizimlerini temel alan, gizliliğe dayalı bir aksiyon macera oyunu" diyor. Burada önemli olan kısım Tolkien'in kendi çizimleri kısmı. Buradan anlayacağımız nokta Gollum'un filmlerdekine çokta benzemeyeceği anlamı taşıyor. Oyunun yapımcılarından Kai Fiebig ise "filmleri izleyen kişilerin kefyini kaçırmak istemiyoruz, ama kısaca oyundaki Gollum Andy Serkis'e benzemiyor. Biz işe Gollum'un insan haliyle başladık ve oradan evrim geçirmesini sağladık. Onun Yüzük tarafından bozulmadan önce nasıl insan olduğunu göreceksiniz" diyor.

Oyunun sanat yönetmeni Mathias Fischer oyunda Nazgul'ların da bulunacağını söyledi. Fakat bu Nazgul'ların daha az havalı olacağını söyledi. Tahminlere göre The Lord of The Rings: Gollum, 2021 yılında çıkış yapacak.

Sizde bu oyunlara benzer oyunları Satın Almak istiyorsanız Tıklayınız.