Bakiye Çekiliş Profil İlanlar Puan Destek
6.00 TRY 5.40 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
7.50 TRY 7.12 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
9.00 TRY 8.55 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
20.00 TRY 18.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
23.00 TRY 20.70 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
27.00 TRY 24.30 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
30.00 TRY 27.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
35.00 TRY 31.50 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
40.00 TRY 36.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:
50.00 TRY 45.00 TRY Ekstra ücret yok
Miktar:

Lütfen ürünü satın almadan önce video kaydı başlatın! Kayıt alınmayan satın alımlara destek sağlayamıyoruz. Eğer kullanılmış key çıkarsa bu video sizden talep edilir ve yeni key teslim edilir. Sizde zaten olan bir oyun çıkarsa iademiz bulunmamaktadır. Ürünlerin Steam'deki indirimsiz fiyatları baz alınmaktadır. Bu ürünü satın alarak bu açıklamayı kabul edersiniz.

 

Steam Random Key Nedir?

 

Steam Random Key, Steam oyunlarını rastgele olarak hesabınıza yükleyebileceğiniz oyun kodudur. Random Key oyun kodları rastgele belirlenmiştir. Çıkan oyunlar bundan dolayı da sanş olarak oyunlar değişebiliyor. 

 

Steam Random Key Rastgele oyun alabileceğiniz bir oyun kodudur. Diğer steam keyler gibi özel olarak şifrelenmiştir. Bundan dolayı da steama tanımladığınız key oyun kütüphanenizde sonsuza kadar kalır ve o çıkan oyunu normal bir şekilde satın almış gibi oynayabilirsiniz.

 

Steam Random Key Ürünleri Neler?

 

Steam Random Keylerinde birçok oyun kodu bulunmaktadır. Bunlarında belirli kategorileri mevcuttur. Gold, Plat, Zimbamba, Lucky ve King Kategorileri bulunuyor. Bu kategorilere göre oyunlar belirlenmektedir..

 

  • Steam Iron Random Key - 0.5$ ve üzeri oyunlar
  • Steam Randon Key Bronze - Minimum 1$ üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Silver - Minimum 2$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Gold - Minimum 9$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Diamond - Minimum 10$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Emerald - Minimum 20$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Diamond - Minimum 30$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Master - Minimum 44$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Grandmaster - Minimum 92$ TL üzeri oyun çıkma garantisi
  • Steam Random Key Challenger - Minimum 199$ TL üzeri oyun çıkma garantisi

 

Steam Random Key Nasıl Satın Alınır?

 

Steam Random Key ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey güvenilir olmasıdır. Bundan dolayı da güvenilir siteler üzerinden steam random key almanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise garanti edilen ürün çıkmayabilir veya sahte keyler ortaya çıkabilir. Bu konuda ise sizlere güvenilir adres olarak joyalisveris.com olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Hiçbir şüphe duymadan Joy Alışveriş sitemizden Steam random key satın alarak steam üzerinden oyunların sahibi olabilir ve güvenle oynayabilirsiniz.

 

Steam Random Key Güvenilir mi?

 

Steam Random key güvenilir bir siteden alınıyor ise oldukça güvenli olacaktır. Steam random keyler bilindiği gibi key içerisinde bir oyun barındırmaktadır. Güvenilir olmayan yerlerden alınan random keyler sahte olabilir. Bundan dolayı da Joy Alışveriş sitesi olarak devreye giriyoruz. Güvenlir bir şekilde Steam randon key ürünlerini sitemiz üzerinden alabilir ve sorularınız olursa canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Steam Random Key Steam Üzerinden Nasıl Aktif Ediliyor?

 

Steam Random Keyler, Steam oyun kodu gibi aynı bölümden aktif edilmektedir. Steam içerisinde sol üst köşede bulunan "Oyunlar" Bölümüne giriş yapın. Giriş yaptığınız bölümde "Ürün etkinleştir" seçeneğini seçin. Karşınıza bir pencere açılacak o pencerede "ileri" seçeneğine tıklayın. Tıkladıktan sonra "Kabul Et" seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada Steam Randon Key'inizi  kopyalayıp yapıştırın ve "İleri" seçeneğine tıklayın. Bu şekilde steam random keyinizden çıkan oyunu kütüphanenize eklemiş olacaksınız.

 

Not: Steam Kodlarımızda aynı oyun çıkma ihtimali vardır kodlarda hata bulunmamaktadır. Sizde mevcut olan ürün kodunu girdiğiniz zaman kod hata verebilir. Aynı çıkan kodların iade hakkı yoktur farklı seçenklerden alabilirsiniz. Farklı bir steam hesabından aktifleştirebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Cd Key ve Epin

© Copyright 2014-2024. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.