• Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

  Oyun Hakkında

  Rise Online World 

  Rise Online World, Roko Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan MMORPG online oyundur. Rise Online World ilk olarak 11 Şubat 2020 tarihinde oyunun resmi Youtube kanalında fragman olarak oyunculara duyuruldu. Kısa süre içerisinde büyük bir ilgiyle karşılaşan oyun Lunaskat ve Protean isminde iki ırkın savaşını konu edilen oyun olarak 2021 yılında beta olarak kullanıcılara sunuldu. 15 Nisan 2022 tarihinde tam olarak oyuncularla buluşacak.

  Rise Online Word oyununda Lunaskar ve Protean isimli iki ırk veya klanın savaşı konu edilmektedir. Oyunda Warior, Rogue, Mage ve Priest sınıfları bulunuyor. Bu sınıflardan birisi ile oyuna başlayabilirsiniz. Rise Online World oyununda 42 adet yaratık bulunuyor. Bu yaratıkları oyunun sunmuş olduğu devasa harita da blulunmaktadır. Rise Online World oyununda toplam 18 bölüm ve hikaye yer almaktadir. Bu hikayeleri tamamlayarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

  Rise Online World Rise Cash Nedir? Rise Cash İle Oyunla Neler Yapılır?

  Rise Online Word Rise Cash, Rise Online World oyununda oyun içi mağaza bölümünde kullanılan oyun içi para birimidir.  Joy Alışveriş yetkili satıcı firmamızdan almış olduğunuz Rise Cash epin kodları ile oyun içerisinde bulunan paza bölümünden alışveriş yaparak birçok güçlendirme yapabilirsiniz.

  Rise Online World Cash Nereden Satın Alınır?

  Joyalisveris.com, Rise Online World oyununun geliştiricisi ve yayımlayıcısı olan Roko Game Studios ile anlaşmalı olarak Rise Online World Rise Cash satışını sizlere sunmaktadır. Rise Online World Rise Cash alımlarınızda yetkili satıcıdan aldığınız için herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Bundan dolayı Rise Cash E-Pinlerinizi Joy Alışveriş güvencesi ile satın alabilrsiniz.

  Rise Online World Fiyatları Nedir?

  Rise Online World Rise Cash ürünleri 6 denomdan oluşmaktadır. Ayrıca 1 adet Premium ürünü de bulunuyor. Bu ürünler fiyatları şu şekildedir:

  Rise Online World Premium - 90 TL

  200 Rise Cash - 20 TL

  500 Rise Cash - 49,90 TL

  1.100 Rise Cash - 99,90 TL

  2.250 Rise Cash - 199,90 TL

  4.800 Rise Cash - 399,90 TL

  12.500 Rise Cash - 999,90 TL

  Bu fiyatlar Roko Game Studios tarafından Türkiye'de uygulanan satış fiyatlarıdır. Joy Alışveriş ile en uygun fiyat garantisi ile Rise Online World Rise Cash satın alabilirsiniz.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  Rise Online World Cash