{{ $item.name }}

Red Dead Redemption 2 Online Yeni İçerikler Geliyor

Red Dead  Redemption 2 Online Yeni İçerikler Geliyor
Red Dead Redemption 2 yeni Moonshiner bonusları ve daha fazla içerik geliyor.

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin online modu olan Red Dead Online için yeni içerikler tanıttı. Bu hafta oyuna eklenecek olan yeni giysi seçenekleri ve yeni Moonshiner Frontier Pursuit için bazı bonuslar getiriyor. İlk olarak Wheeler, Co. ve Rawson kataloğuna birkaç giysi eklendi. Leavitt jacket ve Boutell Hat bir süre için sınırlı halde mevcutken Rivera hooded Tunic, Palma Hat, Baldock Hat, Kelley Boots, McCrum Pants ve Pico Sandals kalıcı olarak eklenecek.

Oyunda ayrıca Moonshiner bonusları da bulunacak .13 Ocak'a akdar Moonshiner Rank 3 oyuncuları Kelley Boots'un özel renklerine sahip olabilecek. Ödülü Benefits bölümünden alabileceksiniz. Bunun dışında bu hafta herhangi bir moonshine flavoring için 500 Moonshiner Role XP kazanabileceksiniz.  

  • Red Dead Online: Moonshiners trailer:

Moonshiner, oyuna eklenecek en yeni Frantier Pursuit'tir. Adından da anlıyacağımız kadarı ile, kendi içki kaçakçılığı işinizi yürütmenizi sağlayacak. Oyundaki diğer Uzman Roller gibi Moonshiner de kendine özel kıyafetler, yeni silahları, yeni at ırkları, ekipman yükseltmelerini ve daha fazlasını getiren bir güncelleme olacak. 

Sizde Hemen İndirimli Olarak Red Dead Redemption 2 Oyununu Sitemizden Satın Almak İçin Tıklayınız.