{{ $item.name }}

PUBG(Player unknown's Battlegrounds)'ye Motorlu Planör Geliyor!

PUBG(Player unknown's Battlegrounds)'ye Motorlu Planör Geliyor!
Motorlu Planör ile oyun daha da zevkli bir hal alacak gibi.

     PlayerUnknown's Battlegrounds(PUBG)'un oyuna daha fazla kişi çekmek ve eğlencesini arttırmak amacı ile birçok yeniliği ve hataları düzeltmek için oyuna sürekli birşerler ekleniyor. Firma bu kez oyuncular için hazırladığı sürpriz motorlu bir Glider olacak. 

     Geçtiğimiz günlerde Labs adı verilen test serverinde test edilmeye başlanan motorlu Glider, oyuncuların haritada daha hızlı ve güvende gidebileceği bir olanak olucak. Yapılan açıklamaya göre motorlu Gliderin maksimum bir yükseklik sınır olmuyacak. Fakat aracın her araçta olduğu bir yakıta ihtiyacı olacak. Maksimum hız 70km/sa hız olabilecek ve gayet yeterli gibi. 

     İki kişi olarak kullanılabilen araç yoğun ateşlerde kanatlarını kaybedebilecek. Kanadını kaybeden Glider ise yere inmek zorunda kalıcak. Çok fazla hasar aldığında ise her araçta olduğu gibi havada patlayacak.  Bunun dışında araçı kullanan kişiler aşağıdaki kişilere ve ateş edebilecek ve bomba fırlatabilecek.

     Glider şuanda çıkmaya hazır test aşamalını geçti. Yakın zamanda gelcek güncelemeler ile ana oyuna çıkacağı ön görülüyor.

PUBG oyununu sitemiz üzerinden indirimli satın alabilirsiniz.