PUBG: New State Yayınlandı

PUBG: New State Yayınlandı
Milyonlarca oyun bağımlısının merakla beklediği PUBG: New State bugün kullanıcılara sunuldu. Oyun hakkında tüm detaylar makalemizde.

PUBG: New State, Krafton’ın geliştirdiği bir Battle Royale tarzında oyundur. 11 Kasım 2021’de piyasaya çıkacağını duyurduğu oyun bugün kullanıcılara sunuldu. En yeni Battle Royale oyunu olan PUBG: New State artık Google Play Store ve App Store’de kullanıcıların kullanımına sunuldu.

Mobil kullanıcıların merakla beklediği PUBG: New State benzersiz grafiklere sahi olup, orijinal PUBG Mobile’e göre daha üst düzel grafikleri barındırıyor. PUBG Mobile’den ayırılan en büyük özelliği ise oyuna yansıyan zaman dilimidir. Oyun, 2051 yılında geçmekte olup dünyanın daha büyük teknolojik gelişim gösterdiğini ve bunu oyunda görmekteyiz. Öte yandan silahlarda gelişmiş holografik nişangahlar dışında fazla değişiklikte gözükmüyor açıkçası. Günümüzün silahları oyuna monte edilmiş.

Oyun Battle Royale türünde olan hayatta kalan son kişi olmayı başaran kişi oyunu kazanmış oluyor. Bunun dışında takımlı ölüm maçı ve antrenman modu da oyunda bulunmaktadır. Oyunda yeni haritalar PUBG’den de tanıdığımız Erangel ve Troi haritaları şu anda bulunmaktadır. Ölüm maçı moduysa Station isimli küçük bir haritada oynanmaktadır.

PUBG: New State PUBG Mobile’e göre oynanış olarak önemli değişiklikler sunuyor. Oyunda silahlar özelleştirilebiliyor. Ölen takım arkadaşlarınızı yeniden canlandırabiliyor ve gelen en önemli özellik olan haritaya paraşütle atladığınız sırada sizin düşmanınız olan oyuncularla daha sonra savaş halindeyken takım arkadaşı olabiliyorsunuz. Bu sistemin ismi ise “Recruit System” dir. Bu sistem ile üç kişilik ekibinizi savaş halindeyken 4’e çıkarabileceksiniz.

PUBG: New State sistem gereksinimleri ise Android kullanıcıları için en 2 GB RAM ve Android 6’dan yüksek bir işletim sistemi gerekmektedir. App Store yani iOS kullanıcıları için ise iOS13/İPadOS 13 ya da daha güncel bir işletim sistemi gerekmektedir. Oyunun toplam boyutu ise 1.5 GB’dır.

PUBG: New State Survivor Pass adlı bir Royale Pass eşdeğerine sahip bir Pass uygulaması vardır. 50 Seviyeli Survivor Pass 1500 NC ve 3800 NC’li Premium Pass ve Premium Pass Plus çeşitleri oyunculara sunulmuştur.

PUBG: New State NC Satın Almak İçin Tıklayın!