{{ $item.name }}

Pubg Mobile’a Pubg Haritası Geliyor

Pubg Mobile’a Pubg Haritası Geliyor

Pubg Mobile mobil platformlarda en çok hasılat yapan ve en çok oynanan oyunlarda en üst sıralarda yer alan bir Battle Royale oyunudur. Önümüzdeki günlerde Pubg Mobile’a yeni bir güncelleme geleceği biliniyor. Pubg Mobile’a daha önce beta testlerinde ortaya çıkan Erangal 2.0 haritası artık oyuna yeni gelecek olan güncelleme ile gelecek.

Yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir mod ve yeni bir harita gelecek. Yeni gelcek olan Pubg haritası Erangel 2.0 oyuncular arasında yeni bir heyecan yaratacak gibi gözüküyor. Harita hakkında oyunun içerik üreticilerinden olan MR. Ghost Gaming bir tanıtım videosu yayınladı.

0.17.0 Güncellemesi ile yeni harita dışında bir de yeni bir oyun modu geliyor. Bu modun ismi Aşırı Soğuk olarak isimlendirilmiş. Fakat mod hakkında detaylı bir bilgi şuan da gözükmüyor. Bunun dışında yeni güncelleme ile birlikte 12 gauga av tüfeği de oyuna ekleniyor. Yakın bir zamanda geleceği düşünülen güncellemenin ne kadar yer kaplayacağı hakkında da bilgiler ortaya çıktı. Bu güncelleme için telefonunuzda 300 MB’lık bir alana ihtiyacınız olacak.

Sizde Hemen PUBG MOBİLE UC Satın Alabilirsiniz.