PUBG Mobile Team Deathmatch (Ölüm Maçı) Modunda Kullanılacak En İyi 5 Silah

PUBG Mobile Team Deathmatch (Ölüm Maçı) Modunda Kullanılacak En İyi 5 Silah
PUBG Mobile’de Birçok oyun modu bulunmaktadır. Bu oyun modlarından Team Deathmatch ’de en çok oynanan modlardan birisidir. Sizler için Team Deathmatch modunda en çok kullanılan ve büyük katkı sağlayacak 5 silahı sizler için derledik detaylar makalemizde.

PUBG Mobile, mobil platformlardaki en iyi oyunlar birisi olarak son dönemin en iyi Battle Royale oyunu oldu. Tabi oyuncular Battle Royale modunda tüm düşmanlarını alt etmek için silah kullanmayı ve silahları tanımayı istiyor.

PUBG Mobile oyuncuları oynayışını geliştirmek istiyor. Bunun içinde PUBG Mobile Team Deathmatch modunu oyuna getirdi. Bu mod ile birlikte oyuncular silahların mekaniğini ve geri tepmesi hakkında daha fazla deneyim sağlayacak pratik yapıyor. Aynı zamanda çok fazla Ölüm Maçı modunu oynayarak karşıdaki düşman ile nasıl çatışması ve nasıl hareket etmesi gerektiğini de öğrenmiş oluyor. Tabi bu modu oynayan oyuncular atışlarını ve reflekslerini çok fazla geliştirebiliyorlar. Bizde sizler için Team Deathmatch modunda kullanılacak olan en iyi beş silahı sizler için sunduk.

PUBG Mobile’de Team Deathmatch (TDM) Modunda Kullanılacak En İyi Beş Silah

Öncelikle bu mod oyuna yeni başlayanların ve ısınmak için en iyi modudur. Aynı zamanda pratik yapmak içinde çok iyi bir seçenektir. Modda bir depo haritasında 4v4 karşı karşıya geliyor.

1-) AKM

Silahın hasarı 49’dur. Ateş hızı ise 0.1 sn.’dir. Saniyede 490 hasar verir.

AKM, PUBG Mobile’de çok fazla yaygın kullanılan bir silahtır. Silahın geri tepmesi fazladır ve kontrol edilmesi zordur. Oyuncular geri tepmeyi azaltmak için kompansatör takabilir. Kompansatör geri tepmeyi azaltacaktır. Bu silah TDM modunda alıştırma yapılınca sizin için çok etkili bir silah olacaktır. Oyunda tıpkı Beril M762 gibi çok fazla tercih edilen bir silahtır.

2-) Beril M762

Silahın hasarı 47’dir. Ateş hızı ise 0.086 sn.’dir. Saniyede 548 hasar verir.

Bu silahın geri tepmesi aynı AKM gibi çok fazladır. Team Deathmatch modunda bu silah ile alıştırma yaparak Battle Royale modlarında çok fazla avantajlı bir silaha dönüşecektir. Dikey tutuş ve dengeleyici ile tepmesi az da olsa azaltılabilir.

3-) M416

Hasar 43’tür. Ateş hızı ise 0.086 sn.’dir. Saniyede 501 hasar verir.

PUBG Mobile oyununda en çok kullanılan silah budur. Oyuncular bu silah ile birlikte rakibe çok fazla hasar verebilir. Tabi yakın mesafelerde yukarda saydığımız silahlara göre daha avantajlı bir silahtır. Ayrıca silahın geri tepmesi düşüktür. Bu da silahı çok fazla kullanmaya iten bir nedendir.

4-) SCAR-L

Hasar 43’tür. Ateş hızı ise 0.096sn.’dir. Saniyede hasar 447’dir.

M416 silahı ile aynı hasar miktarına sahip bir silahtır. Fakat M416’ya göre daha yavaş ateş hızı sunar. Oyuncular Dikey veya açılı kavramalı bir dengeleyici ile çok iyi bir atış elde edebilir. Yine M416 gibi çok fazla tercih edilen bir silahtır.

5-) Kar-98

Hasar 75’tir. Ateş hızı ise 1.9 sn.’dir. Saniyede hasar ise 39’dur.

Keskin nişancılık konusunda oyuncu kendini geliştirmek istiyorsa TDM’de tek seçenek Kar-98 silahıdır. Bu modda bir oyuncu Kar-98 ile birlikte düşmanlarını kafasından vurarak öldürebilir. Silaha 4x dürbün takıldığında TDM için uygun bir seçenek olacaktır.

PUBG Mobile UC Satın Almak İçin Tıklayın!