{{ $item.name }}

PUBG Mobile Sezon 11 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PUBG Mobile Sezon 11 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Pubg Mobile Sezon 11 Çıkışı Belli Oldu. Detaylar makalemizde.

Pubg Mobile 11.sezon ile yepyeni özellikler geliyor. Birçok yenilikler ve çeşitli etkinlerin geleceği sezonda şimdiden oyuncular sezon güncellemesini merak ediyor.

Pubg Mobile Sezon 10 duyumlara göre 8 Ocak 2020 tarihinde bitecek. Sezon 10 sonrası gelecek güncelemelerin oyuna eklenmesini oyun severler çok merak ediyor. Söylentilere göre bu güncellemerin iki gün içinde eklenecek ve Sezon 11, 8-11 Ocak 2020 tarihleri arasında geleceği tahmin ediliyor. Sezon 11 ile alakalı bir video yayınlandı. Bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

  Pubg Mobile Sezon 11

Yeni güncellemer ile tabi ki bir çok yenilik oyuna eklenecek. Bu yeniliklere bir örnek verecek olursak oyuna ismini tahmin ettiğimiz bir uzun namlulu ağır bir silah gelecek. Bu silahın ismi DBS olucak gibi. Bunun dışında kış etkinlikleri içinde birçok güncelleme ve hediyelerin dağıtılacağı şimdiden Pubg Mobile sosyal medya hesaplarında gösteriliyor. Gelecek olan yenilerin çok ilgi çekici olanı drone özelliği oldu. Fakat bu drone Call of Duty Mobile oyununda bulunan drone'dan esinlenildi. 

Siz de hemen uygun fiyatlar ile PUBG MOBİLE UC SATIN AL.