Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş
{{ $item.name }}

PUBG Mobile Royal Pass Nedir? Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Royal Pass Nedir? Nasıl Alınır?
PUBG Mobile Royal Pass sistemi ve nasıl uygulanır.

Pubg royale pass sistemi nedir?

Pubg Mobile getirilen bu sistemdeki görevleri tamamladıkca size puan veren ve bu puanlar ile hediyeler kazanmanizi sağlayan bir sistem. Fortnite oynuyanlar bu sisteme yabancı değildir. Çünkü bu sistemin çok benzeri ondada vardı. 

Royale Pass etkinliğinde iki çeşit katılım sunuluyor. Biri ücretsiz katılım olan free; buna tamamen ücretsiz katılıyorsunuz ancak daha az ödül veriyor ve daha zor seviye atlanıyor. Bu etkinlikte diğeri ise Royale Pass Elite; daha çok daha çok ilerleme istiyorsanız buna katılmanızı tavsiye ederim. Elit görevler daha çok RP veriyor ve daha hızlı ilerliyorsunuz ayrıca daha çok ödül veriyor . Ancak Royale Pass Elite paralı ve bundan dolayı herkes geçmiyor . Elite oyunun para birimi olan Unknown Cash ile yani UC ile satın alınabiliyor. 

Unknown Cash UC nasıl satın alınır ?

Öncelikle oyun üzerinden Google Play'den veya Apple Store'dan satın alabilirsiniz . Tabi bunun için iki platformda da bakiyeniz olması gerekiyor. Mobile ödeme ile bakiye yüklemek istemiyorsanız sitemizden Google play cüzdan kodu yani Google Play'de kuanabileceginiz bakiye epin kodu ve Apple Store'de kullanabileceğiniz Apple Store bakiye kodunu bulabilirsiniz ve rahatlıkla satın alabilirsiniz. 

İkinci bir satın alım ise direk Epin olarak satın alıp oyun içinde yükleme . Bu epin unknown cash epin kodunu sitemizden en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. Hemen pubg uc satın alarak royale pass rutbenizi elite yapabilirsiniz. 

Üçüncüsü ile bizim önerdiğimiz ve en ucuz olan yöntem İD ile yüklemek sitemizden Pubg Mobile UC satına larak fırsattan yararlanabilirsiniz

Unknown Cash yani UC ile Neler Yapılabilir?

Unknown Cash ile royale pass elite satın alabildiğiniz gibi oyun içinde kullanabileceğiniz değerli silah desenlerini ve giysileri satın alabilirsiniz. Ayrıca kasa açarak son derece değerli olan nadir giysileri ve silah desenlerini bulabilir arkadaşlarınız arasında fark yaratabilirsiniz.

HEMEN PUBG MOBİLE UC SATIN AL