Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş
{{ $item.name }}

Pubg Mobile Lite 0.16.0 Güncellemesi Yeni Detaylar

Pubg Mobile Lite 0.16.0 Güncellemesi Yeni Detaylar

Pubg Mobile Lite, telefonlarda daha düşük sistem için geliştirilen oyundur. Ülkemizde çok fazla oyun severin oynadığı Pubg Mobile’a göre bu oyunda büyük bir beğeni ile oynanmaktadır. Bu oyunun 0.16.0 güncellemesi hakkında birçok detaylar sızmıştı. Onu haberi buradan okuyabilirsiniz. Şimdi ise yeni birkaç sızıntı geldi.

Pubg Mobile Lite 0.16.0 18 Şubat’ta dağıtıma çıkacak. Güncellemeye göre yeni bir lobi, gece modu ve kişileştirilebilir oda kartları oyuna eklenecek. 18 Şubat’ta dağıtıma çıkacak olan oyun hakkında tüm kullanıcılar için tam yayın tarihi vermek hata olur. Çünkü bu konu hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor.

Pubg Mobile Lite’a her güncelleme öncesi gibi bu oyunda da bir çok sızıntı meydana geldi. Bu sızıntılara göre yeni bir karakter oyuna eklendi. Bu detayın yanında ayrıca kış temasının benimseneceği, aynı zamanda lobinin arayüzünün de yenilendiği sızdırıldı.

Türkiye'nin Online Oyun ve Epin Satış Merkezi - Joy Alışveriş

Yeni Lobi ile birlikte birkaç değişim de söz konusu. Pubg Mobile versiyonunda olan bir özellik Lite versiyonuna geldi ve bu özellik çok iyi bir UAZ sunacak gibi gözüküyor. Oda kartlarına dair de yeni düzenlemeler getiriliyor. Bu güncelleme ile oda kartları yapma imkânı getirildi.  Bu oda kartları oyuncular tarafından satın alınacak ve oyuncular bunu kendi özel savaşları için özel odalar oluşturmak için kullanabilecek. Bu oda kartları mağaza bölümünden satın alınabilecek.

Siz de Sitemizden Hemen PUBG MOBİLE LİTE BC(Battle Coins) Satın Alabilirsiniz.